Popularność zdobyła jako Iza z „M jak miłość”, ale już niebawem zobaczymy ją w całkiem nowej roli. Adriana Kalska, bo właśnie o niej mowa, jesienią pojawi się w serialu TVN 7 „Papiery na szczęście”. Oglądajcie jednak uważnie, bo nie tak łatwo będzie ją rozpoznać. Aktorka do roli przeszła niemałą metamorfozę, a dokładnie – radykalnie zmieniła fryzurę i jest teraz... blondynką! 

Adriana Kalska zmieniła fryzurę! Jak wygląda jako blondynka?

Adriana Kalska zdjęciami w blond włosach pochwaliła się na Instagramie, udostępniając wybrane kadry z serialu. „@papierynaszczescie_tvn7 #jużwkrótce” – napisała. Pod galerią zdjęć znalazły się jednak głównie komentarze dotyczące właśnie jej nowej fryzury. „Pięknie w blondzie!”, ‚‚Ale megaaa”, „Śliczna” – pisali fani, choć pojawiły się także głosy, że w dawnym kolorze włosów było aktorce znacznie lepiej. „Ale jak? Gdzie moja brunetka?” – zapytał też partner gwiazdy Mikołaj Roznerski. Głos zabrała też sama zainteresowana. Przy okazji zdradzając kilka szczegołów z fabuły serialu.

Aktorka wyjaśniła, że fryzurę zmieniła wyłącznie na potrzeby produkcji. I jest to zmiana tymczasowa. Co zresztą ją cieszy, bo sama dużo lepiej czuje się w ciemnych włosach. W jednym z wywiadów powiedziała:

Natura stwarza nas w najlepszej wersji. Urodziłam się z ciemnobrązowymi włosami i w takich czuję się najlepiej. Ale uwielbiam się zmieniać do roli i cieszę się, że mogłam zostać blondynką w serialu „Papiery na szczęście” . I dodała: Na początku moja bohaterka musiała być blondynką, ale kiedy okazało się, że mąż ją zdradził, Marta postanowiła zmienić wizerunek i została szatynką. Dzięki temu udało mi się w serialu wrócić do mojego naturalnego koloru.

A Wy, w którym wydaniu ją wolicie? Zdjęcia Adriany Kalskiej – zarówno jako blondynki, jak i w naturalnych, ciemnych włosach – znajdziecie w naszej galerii.