Antoni Królikowski nie ma za sobą najłatwiejszego roku. Pod koniec 2021 roku w atmosferze skandalu aktor rozstał się z ciężarną Joanną Opozdą, którą rzekomo zdradzał z sąsiadką. Wcześniej celebryta wdał się w konflikt z rodziną Joasi, którego efektem była głośno opisywana w mediach strzelanina. Następnie doszło do publicznych oskarżeń z obu stron. Rodzice małego Vincenta przepychali się w kwestii alimentów i opieki nad dzieckiem. Na jaw wyszedł także romans Królikowskiego z sąsiadką w czasie, gdy Joanna Opozda była w zaawansowanej ciąży. Jak się okazuje, aktor do dziś spotyka się z Izabelą. Nazywa ją swoim aniołem

Antoni Królikowski znów zakochany. Kim jest nowa partnerka aktora?

Szum medialny wokół Antoniego Królikowskiego w końcu ucichł. Nie mówi się już o nietrafionym pomyśle na galę MMA czy stwardnieniu rozsianym. Aktor na jakiś czas postanowił usunąć się w cień, by kompletnie nie zniszczyć swojego wizerunku. Zawiodłem się raczej sam sobą, bo zabrnęło to wszystko za daleko i są rzeczy, których żałuję, jak np. walka sobowtórów. Dlatego rozumiem tę krytykę, która na mnie spadła, choć przerodziła się ona niestety w falę hejtu i nagonkę. Pogubiłem się – wyznał niedawno w rozmowie z „Party”.

Po wielu miesiącach ciszy gwiazdor znów pojawia się na ściankach i ochoczo odpowiada na pytania dziennikarzy. A tych jest wiele. Jak wyglądają relację Antka z Joanną Opozdą i małym Vincentem? Jak wygląda nowy związek aktora? Kim jest partnerka Królikowskiego?

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia się na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej  – powiedział „Party” Antoni Królikowski żartując, że nowy związek był dla niego jak lekarstwo – Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to „choroba miłości”. Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę.

Antoni Królikowski żałuje małżeństwa z Joanna Opozdą

Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy rozpadło się po niecałym roku. Cały związek pary trwał niecałe dwa lata, a ślub w sierpniu 2021 roku organizowany był z myślą o ciąży młodej aktorki. Decyzje zostały podjęte zbyt pochopnie? Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać – wyznaje aktor i wspomina czas, gdy usilnie próbował ratować rozpadający się związek – W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować. To był ciężki czas, bo czekałem na narodziny syna bez żadnego wpływu na to, co się dzieje. Nie dostałem informacji, jak Asia się czuje, czy Vincent jest zdrowy. A potem zaczął się medialny koszmar. Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie