O tym, jak ciężko spokojnie stać w miejscu na koncercie Beyoncé i Jaya-Z sami mieliśmy ostatnio okazję się przekonać. Dlatego wcale nie dziwimy się, że Barack i Michelle Obamapodczas koncertu państwa Carters w Maryland w ramach amerykańskiej odsłony trasy koncertowej On the Run II bawili się równie dobrze, jak my. Tańczącego byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych (ciągle jest nam smutno, jak o tym pomyślimy) i jego byłą żonę w tańcu i z uniesioną w górze ręką uchwycili inni obecni na trybunach fani Queen Bey i Jaya-Z. Niestety na tym samym wideo nie słyszymy, czy była para prezydencka również znała tekst piosenki w rytm której podskakiwała, ale obstawiamy, że tak!

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé pokazała po raz pierwszy zdjęcie bliźniąt!

Słabość Obamów do repertuaru The Carters jest nam już znana od jakiegoś czasu. Nie wiemy, czy pamiętacie, ale Beyoncé zaśpiewała na inauguracji prezydentury Baracka najpierw w 2009 roku, a następnie w 2013 roku. Z kolei 2014 roku pojawiły się plotki, że ówczesna głowa państwa Stanów Zjednoczonych ma wielką słabość nie tylko do głosu Bey, ale również do niej samej. Na temat rzekomego romansu Baracka Obamy z wokalistką rozpisywał się nawet francuski dziennik Le Figaro

Wracając jednak do obecności Obamów na koncercie Beyoncé i Jaya-Z, kiedy krótkie filmiki z show zaczęły trafiać do sieci, internauci oszaleli na ich punkcie. A niektórzy nawet stwierdzili, że to jeden z najlepszych dni w ich życiu. Czy słusznie? Zobaczcie i oceńcie sami!