Beauty Piątek, czyli nasz urodowy cykl, w którym influencerki, gwiazdy i redaktorki opowiadają o swoich ulubionych kosmetykach oraz trikach makijażowych i pielęgnacyjnych, powraca! W tym tygodniu Zuza Kołodziejczyk zdradziła nam, jaki produkt do pielęgnacji twarzy stanowi must-have w jej kosmetyczce na lato. Okazuje się, że modelka zakochała się w produkcie, który jest całkowicie naturalny, doskonale nawilża, koi, a także spowalnia proces starzenia się skóry. Poza tym jest dostępny zarówno online, jak i stacjonarnie w niezwykle korzystnej cenie. O jaki kosmetyk do pielęgnacji chodzi?

Beauty Piątek: Oto ulubiony kosmetyk na lato Zuzy Kołodziejczyk

Na profilu @glamourpoland na Instagramie, a konkretnie na InstaStories znajdziecie wideo, w którym Zuza Kołodziejczyk zdradziła, jakiego kosmetyku do pielęgnacji używa najchętniej latem. Zwyciężczyni trzeciej edycji Top Model przyznała, że ograniczyła swoją pielęgnację do absolutnego minimum. „Wyznaję zasadę im mniej, tym lepiej” – powiedziała. Do codziennego oczyszczania twarzy używa naturalnego mydła z konopi. Ale nie jest to jedyny kosmetyk, w który Zuza Kołodziejczyk zaopatruje się w sklepie zielarskim. Kupuje tam także kosmetyczny olejek sezamowy, który jest jej ulubionym produktem do pielęgnacji twarzy na lato.

Olejek sezamowy kosmetyczny – ulubiony kosmetyk na lato Zuzy Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk nakłada olejek sezamowy na twarz każdego ranka po uprzednim oczyszczeniu skóry. Jak sama przyznaje, jest to produkt bardzo wydajny. Do codziennego stosowania wystarczy nam około pięć kropel olejku.

Olej sezamowy – dla kogo

U kogo sprawdzi się olejek sezamowy? Jest to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju cery poza naczynkową. Doskonale nawilża, koi, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Poza tym spowalnia proces starzenia się skóry. To nie wszystko! Jeśli dodacie olejek sezamowy kosmetyczny do kąpieli, to wasza skóra stanie się miękka i gładka. Co więcej, sprawdzi się on świetnie również podczas masażu relaksacyjnego.

Olej sezamowy kosmetyczny – cena. Gdzie kupić olejek sezamowy?

Olejek sezamowy do pielęgnacji możecie kupić w sklepach zielarskich, a także online. Jeżeli nie jesteście pewne, czy ten produkt jest odpowiedni dla waszej skóry, warto wybrać się do sklepu kosmetycznego albo do zielarni i skonsultować się ze specjalistą. Za olejek sezamowy kosmetyczny zapłacicie kilkanaście złotych – zwykle ceny wahają się od 10 do 15 zł w zależności od marki czy pojemności opakowania.

Beauty Piątek: Sandra Kubicka opowiada o swoich autorskich perfumach, które niedawno trafiły do sprzedaży! >>>