Na pewno wiecie, że w minioną sobotę Beyoncé i Jay-Z wystąpili na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Relację w tego niezapomnianego wydarzenia mogliście oglądać na naszym Instagram Stories, a także przeczytać o koncercie gwiazdorskiego małżeństwa TUTAJ.

Aktualnine Beyoncé, Jay-Z i ich najstarsza córka – Blue Ivy odpoczywają na wakacjach. Zdjęciami z wyjazdu piosenkarka podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Widzimy na nich, że państwo Carters na wczasy wybrali się do oddalonego od zgiełku miejsca przepełnionego zielenią. Niestety nie wiemy, gdzie dokładnie przebywa jedna z najpopularniejszych rodzin w show-biznesie, ale trochę się nie dziwimy, że nie chcą zdradzać dokładnej lokalizacji. Krajobrazy, które zostały sfotografowane przez Beyoncé oraz jej rodzinę naprawdę zachwycają, ale nasze serce skradło jednak rodzinne zdjęcie Carterów, a przede wszystkim 6-letnia Blue Ivy.

ZOBACZ TAKŻE: Poznajcie najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd

Rodzinny portret przedstawia Beyoncé, Jaya-Z i ich córkę stojących na pomoście i ewidentnie cieszących się ze wspólnego odpoczynku. Musimy przyznać, że bije od nich tak niesamowicie pozytywna energia, że pokochałyśmy tę rodzinę jeszcze bardziej (no i oczywiście ponownie zamarzyłyśmy o własnym wyjeździe na wakacje). Zajrzyjcie do naszej galerii - tam znajdziecie wszystkie zdjęcia, na których jest Beyoncé, Jay-Z i mała Blue Ivy. Gwarantujemy, że również się zachwycicie!