Zebranie się do kupy do pamiętnym rozstaniu z Angeliną Jolie zabrało Bradowi sporo czasu. Angelina złożyła pozew rozwodowy we wrześniu 2016 roku i bez cienia przesady można powiedzieć, że było to najszerzej komentowane rozstanie ostatnich lat. Para nie tylko potrzebowała czasu, by na nowo wypracować rodzinne relacje, ale też stworzyć nowy model funkcjonowania jako rodzice gromady dzieci, którzy nie są już razem.

Z pewnością to Brad Pitt był tą połówką, której trudniej było odnaleźć się w nowej roli. W słynnym wywiadzie udzielonym magazynowi GQ aktor przyznał się nie tylko do alkoholizmu, z którym zmagał się od czasów studiów, ale też do tego, że nie stanął na wysokości zadania jako ojciec, co zresztą uważa za swoją największą życiową porażkę.

Wszystko wskazuje jednak na to, że po trudnych doświadczeniach, które na dłuższy moment wyłączyły go z funkcjonowania w sferze publicznej, nadchodzą lepsze dni. Zgodnie z doniesieniami osób z bliskiego otoczenia aktora, ten gotowy jest na wejście w kolejną relację. Póki co, nadrabia stracony czas z dziećmi, i - jeśli wierzyć pogłoskom - nie stroni też od niezobowiązujących spotkań. 

Jesteście ciekawi, kto zajmie miejsce Angeliny Jolie u boku Brada Pitta? Czy będzie to łudząco przypominająca jego byłą żonę Ella Purnell, z którą jakiś czas temu wiązano aktora, czy to już nieaktualna sprawa?