Informacje o złamanych sercach prosto z Hollywood zdają się nie mieć końca. Tylko w ostatnich tygodniach decyzję o rozstaniu podjęli G-Eazy i Halsey (chociaż nie wszystkie sprawy między nimi są skończone, a oni prawdopodobnie pracują nad relacją), Liam Payne i Cheryl Cole czy Millie Bobby Brown i Jacob Sartorius. A teraz serwis E! News donosi o zakończeniu związku Camili Mendes, serialowej Veroniki Lodge z Riverdale oraz Victora Houstona

Camila Mendes i Victor Houston rozstali się 

Zarówno 24-letnia aktorka, jak i Victor nigdy nie potwierdzili tego, że są w związku i strzegli swojej prywatności. Jednak plotki o tym, że mają się ku sobie, pojawiły się już w czerwcu i prawdopodobnie od tamtej pory byli razem. Ponad miesiąc temu wspólnie świętowali urodziny Camili, a w mediach społecznościowych pojawiło się parę zdjęć, które teraz oczywiście zniknęły. Victor opublikował na Instagramie fotografię ze swoją byłą już dziewczyną i podpisał ją „Wszystkiego najlepszego, piękna”. 

Okazuje się, że Mendes i Houston przyjaźnią się od czasów liceum. Według zagranicznych serwisów to aktorka podjęła decyzję o zakończeniu związku tuż po powrocie z ComicCon, popkulturalnego festiwalu, na którym promowała nowy sezon Riverdale. Camila stwierdziła, że nie jest po prostu gotowa na związek. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?