Od pewnego czasu dużo mówiło się o tym, że Cardi B i Offset rozstali się. Raperzy nie mają łatwej historii. W przeszłości rozchodzili się i schodzili. Teraz rozstali się po raz kolejny. Tym razem już na dobre? 31-latka otworzyła się na temat tego trudnego czasu i wyznała swoim fanom, że nie jest już w związku ze swoim partnerem. Oto, co powiedziała.

Cardi B i Offset rozstali się. Informację potwierdziła raperka

O tym, że raperzy nie są już razem, mówiło się od jakiegoś czasu. Fani zaczęli snuć domysły po tym, jak artystka przestała obserwować swojego ukochanego na Instagramie. Niedługo później zrobiła na wspomnianej platformie live’a, podczas którego wyznała swoim fanom, co się u niej ostatnio dzieje. Poruszyła również temat jej związku.

Od jakiegoś czasu jestem singielką – zaczęła. – Bałam się, nie wiedziałam, jak powiedzieć o tym światu. Czuje, że dzisiaj to był jakiś znak. Gdy ostatnim razem robiłam live’a, to chciałam wam powiedzieć, ale nie wiedziałam jak, więc zmieniłam zdanie. Ale to prawda, od jakiegoś czasu nie jestem już w związku. Uznałam, że to znak.

Widać więc, jak bardzo Cardi stresowała i bała się powiedzieć swoim fanom o zakończeniu relacji z Offsetem. Później dodała również, że jest gotowa na nowy początek. Chcę zacząć 2024 na świeżo, być otwarta. Nie wiem. Jestem ciekawa nowego życia, nowego początku. I tak, jestem podekscytowana – przyznała gwiazda.

Życzymy jej dużo siły w tym czasie!

Cardi B i Offset – związek

Para ma za sobą wiele zwrotów i upadków. W 2017 roku wzięła ślub, ale już rok później rozstała się. Offset miał zdradzać swoją żonę, za co publicznie przeprosił. W 2019 roku Cardi potwierdziła, że próbują rozwiązać swoje problemy. Jednak nie udało im się pogodzić, bo w 2020 wnieśli pozew o rozwód. Ale to jeszcze nie koniec ich historii. Byli zakochani wrócili do siebie w 2021 roku. Raperka wyznała, że nigdy nie czuła się szczęśliwsza. Teraz raperzy rozstali się ponownie. Czy już na dobre? Przekonamy się.

Cardi i Offset mają razem dwójkę dzieci. Pierwsza urodziła im się córeczka – Kulture. Dziewczynka ma 5 lat. W 2021 urodził się chłopiec, któremu rodzice nadali imię Wave.

 

Zobacz także: