Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są razem już ponad 14 lat. Mimo upływu czasu wciąż są w sobie zakochani, co często podkreślają w wywiadach. Doczekali się już czwórki dzieci: Franciszka, Henryka, Feliksa i Łucji. Rodzina nie stroni od mediów społecznościowych i często możemy oglądać ich wspólne zdjęcia na Instagramie.

"Byłam bardzo zakochana i chciałam stworzyć z Michałem rodzinę. To był mój plan" - mówiła Żebrowska w rozmowie z VIVA!. 

 

Aleksandra Żebrowska promuje naturalność

Ola była kiedyś modelką, jednak z czasem porzuciła karierę i zajęła rodziną. Poświęciła się również budowaniu społeczności na Instagramie, co trzeba przyznać, wyszło jej wyjątkowo dobrze. Celebrytkę obserwuje już prawie 400 tys. osób, a każdego dnia przybywa jej nowych fanów. 

37-latka jest nie tylko aktywną mamą, ale również bizneswoman. Macierzyństwo nie zatrzymało jej w domu, wręcz przeciwnie. W 2016 roku Ola stworzyła firmę „Francis&Henry” z myślą o młodych mamach. Na swoim koncie ma także głośną współpracę z marką biżuteryjną YES, której spot został zablokowany przez TVP. Więcej o tej sprawie przeczytasz poniżej.

Ola Żebrowska stawia na naturalność i luz

Żebrowska zachwyca swoją naturalnością, dystansem i życiem "bez filtra". Niejednokrotnie dzieli się postami, na których pozuje nago, nawet będąc w ciąży i apeluje o samoakceptację. Zwraca również uwagę na ważne kwestie, jak choćby karmienie piersią w miejscu publicznym, czy godny poród.

Żebrowska topless i z ważnym przekazem

W piątek Aleksandra Żebrowska zamieściła na Instagramie kolejny post, który zwrócił uwagę jej obserwatorów. Widzimy na nim Olę w ciąży, zatem zdjęcie musiało powstać znacznie wcześniej, prawdopodobnie w ubiegłe lato. Celebrytka napisała:

Zobacz także:

Sprzedam drewno. Przysuche. #idźnawybory
 

Tym samym nawiązała do przedwyborczej debaty, która będzie transmitowana w poniedziałek w TVP, a na której zabraknie Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS potwierdził, że w tym czasie wybiera się do Przysuchy, gdzie odbędzie się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości

Mam wtedy zapowiedziane spotkanie w sprawie bezpiecznej wsi w Przysusze. Już wiem co wybiorę i co jest ważniejsze - powiedział Kaczyński.

Zdjęcie Żebrowskiej wywołało wiele pozytywnych komentarzy, a fani docenili jej poczucie humoru. Olę topless na drewnianych deskach możecie zobaczyć tutaj: Żebrowska topless na Instagramie.

Widać, że nie dawała Pani w szyję. Idziemy

Inteligentny dowcip. Uwielbiam

Matko, jesteś niezastąpiona! Kocham Cię kobieto! Naprawdę się uśmialam