Jak donosi magazyn „People”, związek Brada Pitta i Ines de Ramon kwitnie. Zakochani właśnie wypoczywają w Europie i to w nie byle jakim miejscu - posiadłości Chateau Miraval, o którą aktor od lat zaciekle walczy z byłą żoną, Angeliną Jolie. Nic więc dziwnego, że internautki i internauci węszą dramę. 

Nowa dziewczyna Brada Pitta. Kim jest Ines de Ramon?

W grudniu 2022 roku serwis Page Six opublikował pierwsze zdjęcia Brada Pitta w towarzystwie nowej dziewczyny. Para została sfotografowana podczas wysiadania z samochodu, w którym wcześniej mieli wymieniać czułości. 

Nową ukochaną aktora okazała się być 31-letnia Ines de Ramon - trenerka fitness, która do niedawna była żoną aktora o polskim pochodzeniu, Paula Wesleya, znanego z serialu „Pamiętniki Wampirów”. Para podjęła decyzję o separacji w pierwszej połowie 2022 roku, nie podając powodów rozpadu relacji. 

Brad Pitt spędza wakacje z nową dziewczyną w posiadłości, o którą walczy w sądzie z Angeliną

Jak wynika z relacji magazynu „People”, Brad Pitt i Ines de Ramon są aktualnie bez reszty pochłonięci swoim związkiem. Para podobno każdą wolną chwilę spędza razem w zaciszu rezydencji Chateau Miraval:

Nadal ma rezydencję w Chateau Miraval i spędza dużo czasu tam i w innych częściach Europy. Ines przylatywała do niego już kilka razy - cytuje swoje źródło amerykański magazyn plotkarski. 

Niepozorna informacja natychmiast rozeszła się po sieci. Wszystko przez fakt, że rezydencja Chateau Miraval to powód wieloletniej batalii sądowej Brada i Angeliny. Obecnie prawnicy aktora próbują dowieść, że działania Angeliny Jolie w momencie sprzedaży udziałów były bezprawne i zaszkodziły Bradowi Pittowi. Na rozprawie zostanie wykazane, że działania Angeliny Jolie były bezprawne, szkodziły Bradowi Pittowi i doprowadziły do bezpodstawnego wzbogacenia jej [...] Sprzedając akcje Yuri'emu Sheflerowi, Angelina Jolie powiązała Chateau Miraval z Rosją i inwazją na Ukrainę, niszcząc reputację wina różowego – piszą w pozwie złożonym w Sądzie Najwyższym Los Angeles.

Komentujący uważają, że Brad popełnia wielki błąd jeżdżąc tam z dziewczyną:

Zobacz także:

Będzie drama, Angelina nigdy mu tego nie wybaczy,

Biedna Angelina. Jest tyle innych miejsc, a on wybrał akurat to - czytamy w pod newsem.

Myślicie, że Angelina wykorzysta w sądzie fakt, że były mąż z ich wspólnego majątku uczynił dom schadzek?