O Edycie Górniak znowu jest głośno. I wcale nas to nie dziwi. Rodzima gwiazda robi bowiem kurs prawa jazdy na oczach tysięcy Polaków. Przypomnijmy, że program My Way emitowany jest na kanale TVN w każdą środę o godz. 21:30. Oczywiście, odcinki show zostały nagrane z odpowiednim wyprzedzeniem. Aktualnie Edyta Górniak przebywa w Los Angeles. Jeżeli należycie do grona jej fanów, na pewno wiecie, że wokalistka często podróżuje do USA. Będąc w Stanach Zjednoczonych, chętnie odwiedza Joannę Krupę - swoją przyjaciółkę. Jednak tym razem spotkała się ze światowej sławy wokalistami – Miley Cyrus i jej chłopakiem, Codym Simpsonem. Jak doszło do tego spotkania?

Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus i Codym Simpsonem!

Edyta Górniak przebywa aktualnie w Los Angeles, czego dowiedzieliśmy się z Instagrama gwiazdy. Polska wokalistka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami kalifornijskich krajobrazów, na czele z palmami. Fajnie, prawda? Totalną furorę zrobił jednak post, który wczoraj (w niedzielę) pojawił się na profilu divy polskiej muzyki. Edyta Górniak opublikowała zdjęcie z Miley Cyrus i Codym Simpsonem!

Dziękuję za wypełnienie mojego serca miłością, dobrocią i muzyką @mileycyrus i @codysimpson. (…) Co za dzień .. Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej Fanów z Polski – czytamy w opisie zdjęcia.

Pod instagramowym postem posypały się pozytywne komentarze. Jednak część fanów zastanawia się, jak doszło do tego spotkania. Czy Edyta Górniak nagra wspólny kawałek z Miley Cyrus i Codym Simpsonem? A może wokalistki zaśpiewają w duecie? W sieci pojawiło się wiele teorii na ten temat. Oczywiście, wszystko jest możliwe. Ale najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja, według której Edyta Górniak przypadkowo wpadła na Miley Cyrus i Codyego Simpsona, a następnie poprosiła o wspólne zdjęcie.

Zdjęcie Edyty Górniak z Miley Cyrus i Codym Simpsonem znajdziecie poniżej. Kto waszym zdaniem wyszedł najlepiej?