Heidi Klum i Tom Kaulitz: historia miłości

Niewiele jest takich związków. Ona – starsza o 16 lat supermodelka, piękna i bogata – była jego „celebrity crush” z dzieciństwa. On  – utalentowany gitarzysta, członek popularnej grupu Tokio Hotel, w pewnym momencie swej kariery bożyszcze nastolatek – od zawsze uważał, że Heidi Klum jest jego ideałem kobiety. Poznali się dopiero w 2017 roku, a plotki o ich romansie z miejsca rozpaliły internet do białości.

Gdy w maju 2018 potwierdzili łączące ich uczucie, niewiele osób traktowało tę relację poważnie. Co bardziej złośliwi przekonywali, że Tom powinien wybrać nastoletnią córkę swej partnerki, Leni, a nie zbliżającą się do pięćdziesiątki matkę i rozwódkę z czwórką dzieci.

W 2019 roku Heidi Klum i Tom Kaulitz stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu tworzą udany, zgodny i – jak sami zapewniają – pełen namiętności związek.

Heidi Klum i Tom Kaulitz: 4. rocznica małżeństwa

Na potwierdzenie tych słów para, która w lutym obchodzi 4. rocznicę małżeństwa, postanowiła podzielić się z internautkami i internautami kilkom zdjęciami, pokazującymi celebrację ich miłości. Morze czerwonych balonów w kształcie serca, leniwe chwile w łóżku, delektowanie się ciastem czekoladowym... wreszcie pocałunek w totalnym negliżu.

Miłość mojego życia – zadeklarowała Heidi w opisie do zamieszczonych przez siebie fotografii.

Jeśli ktoś miałby jeszcze co do tego wątpliwości, supermodelka i muzyk po raz kolejny udowodnili, że postulat „podtrzymywania ognia w związku” traktują bardziej niż poważnie. Zresztą co tu dużo opowiadać, zobaczcie sami (polecamy szczególnie slajd numer 4).