Trendy z lat 2000. wracają. Ostatnio pisałyśmy / pisaliśmy m.in. o cienkich brwiach, które były hitem około dwie dekady temu. Wtedy z dumą nosiły je topowe gwiazdy i modelki, na czele z Drew Barrymore, Victorią Beckham oraz Naomi Campbell. Teraz natomiast do grona ich fanek należy Bella Hadid. Jedna z najpopularniejszych obecnie it-girls udowadnia, że cienkie, a do tego mocno podkreślone łuki mogą wyglądać bardzo stylowo. Tym samym przekonuje coraz więcej osób do wypróbowania tej metody w stylizacji brwi. Jesteśmy ciekawe / ciekawi, czy concealer lips, które robiły furorę na początku nowego millenium, także zostaną przyjęte z takim entuzjazmem. Wszystko wskazuje na to, że tak. Już są hitem na TikToku!

Concealer lips – trend w makijażu sprzed lat powrócił

Prawdopodobnie pamiętasz trend na concealer lips, czyli usta malowane korektorem w taki sposób, by ich odcień zbliżył się do odcienia skóry. Miał on tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek (warto bowiem wspomnieć, że efekty nie zawsze zadowalały, ponieważ niektóre produkty nie były trwałe, inne natomiast zbierały się w kącikach lub wysuszały usta). Być może sama wykonywałaś tego rodzaju make-up albo pamiętasz, jak robiły to twoje starsze koleżanki. Tak czy inaczej teraz będziesz miała okazję go wypróbować. Concealer lips znów są w trendach. 

Concealer lips – jak wykonać makijaż ust, który był hitem w latach 2000.?

Concealer lips powróciły. I to w wielkim stylu! Potwierdzają to m.in. liczne wideo na TikToku, w których użytkowniczki oraz użytkownicy popularnej aplikacji pokazują, jak wykonać tego rodzaju makijaż krok po kroku. Okazuje się, że to całkiem proste. Wystarczy, że sięgniesz po korektory w dwóch (dopasowanych do siebie) odcieniach, a następnie użyjesz ich jako konturówki (ciemniejszego) oraz pomadki (jaśniejszego). Nasze ulubione produkty tego typu znajdziesz poniżej.

Na sam koniec warto natomiast pomalować usta błyszczykiem. Dzięki temu twój makijaż będzie prezentował się nieco bardziej nowocześnie. Gotowe!


Potrzebujesz dokładniejszych wskazówek? Okej. Poniżej możesz zobaczyć tutorial, dzięki któremu dowiesz się, jak wykonać makijaż z concealer lips w roli głównej. 

Użytkowniczki oraz użytkownicy mediów społecznościowych, na czele z TikTokiem udowadniają, że korektor to naprawdę wielofunkcyjny kosmetyk. Jeśli chodzi o makijaż ust, można go użyć w sposób, o którym pisałyśmy poniżej albo… dodać odrobinę do ulubionej pomadki w wyrazistym odcieniu (np. czerwonym) i stworzyć nowy – unikatowy, a zarazem bardzo stylowy kolor na ustach. Sprawdź poniżej, o jaki efekt chodzi. Dla niego porzucisz swoją pomadkę w kolorze nude