Joe Jonas zaskoczył wszystkich, gdy na początku września świat obiegła informacja o rozwodzie muzyka z Sophie Turner. Amerykański artysta i brytyjska aktorka byli bowiem razem od siedmiu lat, a w czerwcu obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Co więcej, para doczekała się dwóch córeczek – trzyletniej Willi i rocznej Delphine. Niestety, gwiazdy zauważyły między sobą różnice nie do przeskoczenia, a w ich relacji od dłuższego czasu nie układało się najlepiej.

O tym, że małżeństwo Joe i Sophie zakończyło się na długo przed oficjalnym złożeniem papierów rozwodowych, świadczy również to, jak szybko obie strony pozbierały się po rozstaniu. W końcu niedawno pisałyśmy o nowej miłości gwiazdy serialu „Gra o tron”, która wygląda na naprawdę zakkochaną u boku brytyjskiego arystokraty. Wygląda na to, że Joe nie pozostaje dłużny byłej żonie. Muzyk niedawno został przyłapany z rzekomą nową partnerką. Kim jest jego nowa wybranka?

Joe Jonas ma nową partnerkę? Wszystko na to wskazuje

Nowy rok, nowa ukochana? Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak brzmi postanowienie noworoczne Joe Jonasa. Muzyk został przyłapany w towarzystwie amerykańskiej modelki Stormi Bree. Para została sfotografowana razem na lotnisku w Cabo San Lucas w Meksyku, gdzie kilka dni wcześniej odbył się prywatny sylwestrowy koncert zespołu Jonas Brothers.

Nie wiadomo, czy para opuściła Meksyk tym samym samolotem. Serwis „Page Six” zwrócił się o komentarz do reprezentantów muzyka i modelki, jednak bez odpowiedzi. Pozostaje nam więc czekać na dalszy rozwój wydarzeń, a o wszelkich nowych zwrotach akcji będziemy was informować na bierząco.

Stormi Bree – kim jest nowa partnerka Joe Jonasa?

Stormi Bree to amerykańska modelka, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności, Miss Teen USA roku 2009. 33-latka ma na swoim koncie współprace m.in. z marką Dolce & Gabanna. Ponadto, Stormi zgromadziła ponad milion obserwatorów i obserwatorek na swoim koncie na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @stormibree

Stormi ma córkę z byłym partnerem, znanym modelem Lucky Blue Smith. Dziewczynka urodziła się w lipcu 2017 i ma na imię Gravity. 

 

Zobacz także: