W tym roku wyjątkowo dużo gwiazd zdecydowało się związać węzłem małżeńskim. Należą do nich między innymi Wojciech Błach, Adam Sztaba, Marina Łuczenko, Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Szulim. Jakiś czas temu do tego grona dołączyła również Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Zobacz także: Śluby gwiazd- kto w tym roku wziął ślub? 

Para poznała się na planie filmu W spirali, gdzie wcielili się w parę przechodzącą kryzys. W przeciwieństwie do roli, aktorzy świetnie się dogadywali na planie i szybko połączyło ich coś więcej niż gra aktorska.

Wraz z początkiem sierpnia Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke wzięli sekretny ślub! Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, dzięki czemu udało się im uniknąć paparazzi. Zakochani długo nie potwierdzali ślubu, nawet na konferencji nowego serialu Na Noże, w którym gra para aktorzy nie potwierdzali tej informacji.

Dziś już wiadomo, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub w bardzo kameralnym gronie na łonie natury. Zakochani są gwiazdami nowej Gali, której zdradzili z czym najbardziej zmagali się na początku związku. Okazuje się, że wielu zarzucało parze, że szybko się rozstaną. Wszystko przez różnicę wieku!  Katarzyna Warnke jest starsza od swojego męża o 10 lat.

KASIA: Zaczęły się komentarze, pytania. I sił;ą rzeczy sami zaczęliśmy się zastanawiać , że możę to jednak jest jakiś problem… Przychodziły mi takie myśli do głowy: „No nie, to jest jednak dziesięćlat. Co ja sobie wyobrażałam?”

I?

KASIA: I znów jak zwykle zaczęliśmy otwarcie o tym rozmawiać.

PIOTR: Nie lubimy zamiatać pod dywan. 

KASIA: Zastanawialiśmy się nad ewentualnymi problemami. Oczywistym jest biologia – jeśli chcemy mieć dzieci, musimy się zdecydować w najbliższym czasie. Dużo rozmawialiśmy. I muszę przyznać,
że to były jedne z naszych najciekawszych rozmów. Piotrek jednak długo nie mógł zrozumieć, dlaczego sprawa wieku tak bardzo mnie dotyka. 

A dlaczego tak Cię dotykała?

KASIA: Bo poczułam się naznaczona, wręcz stygmatyzowana. Gdyby to Piotrek był starszy, oczywiście nie byłoby tematu, a nawet byłoby to pożądane. dlatego spróbowałam odwrócić sytuację. Powiedziałam Piotrkowi, żeby wyobraził sobie, że ktoś mówi do mnie: „Z kim ty się wiążesz? Przecież ten facet jest przed trzydziestką, nie jest stabilny, jeszcze niczego nie osiągnął. To nie jest dobra inwestycja”. 

Zobacz także:

Mocne!

KASIA: Tak, Piotrek zrozumiał wtedy okrucieństwo takich komentarzy. Praktyczne 
się z drugim człowiekiem, szczególnie przez osoby trzecie, wydaje mi się niestosowne.

PIOTR: Na szczęście mamy ten problem za sobą. Mam wrażenie, że tworzymy z Kasią
nowy rodzaj związku. Jakość naszej relacji buduje przede wszystkim to, że jestem feministą. Mówię serio.

 Przeczytaj także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski szczerze o ślubie: Największą kłótnię w naszym życiu zaliczyliśmy tydzień przed ślubem. Dzień przed też się pokłóciliśmy [EXCLUSIVE]

Zobacz: