Kim Kardashian i Pete Davidson tworzyli jeden z najbardziej nieoczywistych związków w show-biznesie. Para była ze sobą mniej więcej od października 2021 roku do sierpnia tego roku. Zakochani ogłosili wtedy rozstanie i jako powód podali swoje napięte grafiki, które ciężko było im pogodzić. Zapewnili jednak, że nadal są przyjaciółmi i darzą się ogromnym szacunkiem. Kim mówiła w wywiadach, że po Davidsonie nie jest gotowa na żaden nowy związek. Wyznała, że woli skupić się teraz na dzieciach i karierze. Pete najwidoczniej ma nieco inaczej, ponieważ już trzy miesiące po zakończeniu związku z Kardashianką, zaczął spotykać się z Emily Ratajkowski. Co myśli o tym wszystkim Kim?

Jak Kim Kardashian czuje się z tym, że Pete Davidson jest już w związku z Emily Ratajkowski?

Źródła z otoczenia celebrytki doniosły „Entertainment Tonight”, w jakim stanie jest aktualnie Kim. I nie wydaje się być z nią najgorzej. Podobno bizneswoman niezmiennie chce pozostać skupiona na szczęściu swoich dzieci i własnym. Nie przejmuje się relacją Pete’a i Emily – wyznało źródło. – Ona wiedziała, że pomiędzy nią a Petem wszystko było skończone. Chce po prostu, żeby każdy był szczęśliwy – dodało.

Wygląda na to, że założycielka marki Skims wyjątkowo dojrzale podchodzi do sprawy jej eks spotykającego się z nową dziewczyną.

Informatorzy mówią również, że Kim nadal robi wszystko, co w jej mocy, jeśli chodzi o wspólne wychowywanie dzieci z Kanyem Westem. Stara się skupić na sobie i dzieciach oraz ich szczęściu. Trzyma się swojego uporządkowanego harmonogramu pracy, diety i treningów. Jej dzieci mają się bardzo dobrze i czują się zaopiekowane najlepiej na świecie – dodało źródło.

Kim Kardashian i Pete Davidson – historia związku

Kim Kardashian i Pete Davidson zaczęli spotykać się niedługo po tym, jak Kim rozstała się z Kanyem Westem. Mówiono wtedy jednak, że Kardashian nie jest gotowa na nic poważnego z Petem. Po 9 miesiącach rozstali się, jednak pozostawali ze sobą w kontakcie. Media spekulowały nawet, że byli zakochani wrócili do siebie. Były to jednak błędne przypuszczenia, ponieważ niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że komik spotyka się z Emily Ratajkowski.

W jej przypadku sprawa jest zawiła, bo parę tygodni temu pisałyśmy o nowym tajemniczym chłopaku, z którym modelka widziana była na randce, a później przyłapana została na namiętnym pocałunku. Zanim jednak internet obiegły te zdjęcia, mówiło się o jej romansie z Bradem Pittem. Później natomiast, media obiegły z kolei jej zdjęcia z Petem. W między czasie Emily dokonała jeszcze coming outu na TikToku, gdzie ogłosiła, że identyfikuje się jako osoba biseksualna. Nie za bardzo nadążamy, ale wygląda na to, że poprzedni chłopak nie był brany przez Emily na poważnie. Czekamy na dalszy rozwój związku Ratajkowski i Davidsona.

 

Zobacz także: