Gwiazdor „Riverdale” robi furorę na Instagramie 

KJ Apa to młody aktor z Nowej Zelandii, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność za sprawą roli Archiego Andrewsa w serialu młodzieżowym „Riverdale”. Udział w hitowej produkcji amerykańskiej stacji The CW sprawił, że Keneti James Fitzgerald Apa, bo tak naprawdę nazywa się młody gwiazdor, stał się bożyszczem nastolatków na całym świecie. Jego oficjalny profil na Instagramie obserwuje na ten moment już przeszło 18,7 miliona użytkowników serwisu. Utalentowany 25-latek dzieli się tam chociażby zdjęciami ze swoją piękną partnerką, francuską modelką Clarą Berry, a także ich niespełna rocznym synkiem. Pod koniec lipca KJ uraczył fanki i fanów dość zaskakującym widokiem.

KJ Apa przeszedł metamorfozę na potrzeby filmu

KJ Apa niespodziewanie postanowił zaprezentować swoim licznym followersom swój odmienionym wizerunek, w którym pierwsze skrzypce gra jego zupełnie nowa - a dla niektórych wręcz szokująca - fryzura. 

Co ciekawe, po dłuższych, intensywnie rudych włosach gwiazdora „Riverdale” nie ma już żadnego śladu. Aktor postawił bowiem na króciutkie cięcie, a do tego jeszcze zafundował sobie dłuższy zarost na twarzy. Efekt? AJ wyglada niemal jak inna osoba.

Warto dodać, że przemiana aktora związana jest z jego pracą, a konkretnie z występem w filmie „One Fast Move”, który aktualnie kręcony jest w Atlancie w stanie Georgia.

Rozpoznalibyście go na ulicy? 

 

 

Zobacz także: