Sezon festiwalowy trwa w najlepsze. Za nami energetyzujący Open'er Festival 2019, na którym Kylie Minogue, Stormzy (w zastępstwo za A$AP Rocky'ego), Travis Scott i Jorja Smith skradli serca publiczności. W perspektywie mamy jeszcze kilka imprez, m.in. Kraków Live Festival 2019. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Bilety wciąż są w sprzedaży: za karnet zapłacicie 399 zł (w pakiecie z polem namiotowym – 459 zł). Natomiast jednodniowy bilet otrzymacie w cenie 249 zł. W tym roku na festiwalu nie zabraknie międzynarodowych gwiazd, jak i polskich młodych artystów. Szczególnie zachwyceni będą fani hip-hopu i elektroniki, ponieważ headlinerami tegorocznej edycją są Post Malone i Calvin Harris. Raper wydał niedawno nową piosenkę Goodbyes, którą nagrał wspólnie z Young Thug. W sierpniu polscy fani na pewno usłyszą premierowe utwory, ale jesteśmy pewni, że nie zabraknie takich hitów jak White Iverson, Rockstar oraz Better Now. Kto jeszcze pojawi się na Kraków Live Festival 2019? Poniżej znajdziecie pełny line-up, do którego dołączyła właśnie Banks! Przedstawicielka alternatywnego popu wystąpiła w naszym kraju kilka lat temu przy okazji festiwalu Open'er. Po 5 latach nieobecności wraca, a fani, których w Polsce nie brakuje, są zachwyceni tą wiadomości!

Fest Festival 2019: line-up. Oto wszyscy artyści, którzy wystąpią w Parku Śląskim >>>

Kraków Live Festival 2019: line-up. Wszyscy artyści, którzy zagrają na festiwalu

Oprócz headlinerów, na Kraków Live Festival 2019 wystąpi plejada świetnych artystów. Pierwszego dnia polska publiczność usłyszy piosenki m.in. Macklemore'a, który ma w naszym kraju mocny fanbase. Jego hity takie jak Can't Hold Us czy Thrift Shop dotarły na szczyty list przebojów. Na imprezie wystąpi również DJ Snake, który na pewno rozgrzeje publiczność oraz Masego, artysta R&B i soul, który urzeka pięknym i ciepłym głosem. Na festiwalu w Krakowie nie zabraknie również polskich wykonawców na czele z hiphopowym duetem PRO8L3M, Natalią Nykiel, Rosalie, Krzysztofem Zalewskim i Marceliną. Poniżej znajdziecie pełny line-up Kraków Live Festival 2019.

Kraków Live Festival 2019: line-up 1 dzień

DJ Snake

Krzysztof Zalewski

Macklemore

Ski Mask The Slump God

Zobacz także:

Banks

Kraków Live Festival 2019: line-up 2 dzień

Calvin Harris

Masego

PRO8BL3M

Post Malone

Years & Years

Organizatorzy nie ujawnili jeszcze, w które dni zagrają: Marcelina, Natalia Nykiel, Tuzza, Król, Rosalie i Kacperczyk. Do zobaczenia na Kraków Live Festival 2019!