Kraków Live Festival to obok Orange Warsaw i Open'er najważniejszy polski festiwal muzyczny. W tym roku krakowska impreza odbędzie się 16-17 sierpnia, jak zwykle na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. I póki co, zapowiada się dość różnorodnie. Organizatorzy ogłosili dzisiaj pierwszych artystów Kraków Live Festival 2019. I jednym z nich jest gwiazda zeszłorocznego Open'er Festival, Post Malone. Amerykański wokalista, autor tekstów i producent, znany z takich kawałków, jak m.in. Go Flex, Congratulations, I Fall Apart czy Better Now, został pierwszym headlinerem. Pod wczorajszym postem organizatorów Kraków Live Festival, zapowiadającym dzisiejsze ogłoszenia, Post Malone pojawił się wiele razy, jako ten, który powinien wystąpić w Krakowie. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że wielu fanów skacze teraz ze szczęścia i planuje sierpniowy weekend w stolicy Małopolski. 

Open'er Festival 2019 – znamy pierwszych headlinerów!

Kraków Live Festiwal 2019: kto wystąpi?

Oprócz Post Malona na Main Stage Kraków Live Festival 2019 wystąpi również DJ Snake. Ten francuski DJ i producent był dwukrotnie nominowany do najważniejszych muzycznych nagród w branży, czyli oczywiście Grammy, a na koncie ma współpracę z takimi arystami, jak Pitbull, Lady Gaga, Selena Gomez czy Cardi B. Coś czujemy, że w Krakowie zapowiada się niezła impreza, podobnie jak miało to miejsce rok temu podczas występu Martina Garrixa. Kolejną gwiazdą Kraków Live Festival 2019 jest grupa, która w naszym kraju gości stosunkowo często. To brytyjska formacja Years & Years. Wchodzący w jej skład Olly Alexander, Mikey Goldsworthy oraz Emre Türkmen będą odpowiadać podczas krakowskiej imprezy za electropopowe brzmienia. Kto świetnie bawił się na ich koncercie podczas zeszłorocznego Open'er Festival, na pewno przyjadą w sierpniu do Krakowa. Czwartym ogłoszonym dzisiaj artystą jest Macklemore. Amerykański artysta, który w swojej twórczości łączy hip-hopp z popowymi brzmieniami. A na scenie można go zobaczyć w spektakularnych stylizacjach. Ciekawe, czym zaskoczy nas latem w Krakowie. 

Orange Warsaw Festival 2019: znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalu >>>

Kraków Live Festival 2019: bilety 

Bilety Early Bird na koncerty Post Malona, DJ Snake'a oraz Years & Years dostępne będą w sprzedaży już od piątku 1 marca od godziny 10:00 w cenach 369 zł, w sprzedaży od 1 marca do 14 marca, lub wyczerpania puli. Festiwal odbędzie się 16-17 sierpnia 2019 na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Widzimy się pod sceną?