Kosmetyki anti-aging nie są obowiązkową pozycją w kosmetyczkach. Wszystko zależy od tego, jak czujemy się ze zmianami, które zachodzą z wiekiem. Jeżeli pojawiające się zmarszczki są dla nas naturalne i w pełni akceptowalne, to zmiany w pielęgnacji nie są konieczne. Zupełnie inaczej jest w sytuacji, kiedy nie potrafimy się pogodzić z utratą jędrności skóry. Na szczęście w takiej sytuacji mamy cały wachlarz kosmetyków, które są w stanie nie tylko na jakiś czas zahamować zmiany, ale nawet cofnąć te, które już pojawiły się na naszych twarzach. W takiej sytuacji poza dobrym kremem do twarzy, który zastąpi botoks, w grę powinien wchodzić też osobny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. W tym rejonie bowiem skóra jest wyjątkowo cienka, delikatna i podatna na tworzenie się zmarszczek. Szukając odpowiedniego kosmetyku zatrzymaliśmy się przy wysoko ocenianym kremie, którego działanie potwierdzają nie tylko użytkowniczki, ale również badania. Według zapewnień wystarczy 28 dni kuracji, żeby zniwelować 3 rodzaje zmarszczek wokół oczu.

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Lierac Dioptiride

Krem korygujący zmarszczki pod oczami Lierac Dioptiride to kosmetyk, który dba o kompleksową pielęgnację w tym niezwykle wymagającym rejonie twarzy. Inspiracją do jego stworzenia był zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, a więc popularnego botoksu. W efekcie kosmetyk zyskał potrójne działanie, który jest wycelowane w 3 rodzaje zmarszczek – głębokie, mimiczne i związane z odwodnieniem skóry. Istotne dla osiągnięcia efektów jest wykorzystanie w formule kilku składników. Heksapeptyd o działaniu analogicznym do botuliny wygładza zmarszczki. Kompleks Skrzyp-Przywrotnik-Bluszcz wypełnia je. Podwójny kwas hialuronowy oprócz tego, że wygładza i wypełnia, to jeszcze nawilża. Dodatek peptydów Anti-Blue Light pozyskiwanych z kakao, które chronią przed uszkodzeniami wywoływanymi przez światło niebieskie, a więc to pochodzące z ekranów urządzeń, z których korzystamy każdego dnia, zapewnia dodatkowe wsparcie. W ten sposób korekta zmarszczek jest jeszcze bardziej skuteczna.

 

 

Lierac Dioptiride – Efekty

Na stronie Super-Pharm znaleźliśmy informacje z wynikami, które uzyskano po przeprowadzeniu badań kremu pod oczy Lierac Dioptiride. Marka podała nie tylko informacje, że już po 7 dniach regularnego stosowania można zobaczyć, że zmarszczki stają się mniej widoczne. Natomiast po 28 gołym okiem widać, że nawet głębsze zmarszczki zostały zredukowane.

W zestawieniu są też konkretne dane uzyskane na podstawie różnych testów:

  • 97% badanych osób potwierdziło, że zauważyło redukcję głębokich zmarszczek (badanie kliniczne na 32 ochotnikach przez 28 dni – aplikacja dwa razy dziennie)
  • 83% mniejsza produkcja wolnych rodników (test in vitro na składnikach aktywnych).

Lierac Dioptiride – Opinie

Krem pod oczy Lierac Dioptiride to kosmetyk, którego działanie potwierdzono nie tylko badaniami. Naszą uwagę zwrócił jeszcze za sprawą ocen i komentarzy, które na jego temat można znaleźć w drogeriach internetowych. Jest również bestsellerem w Super-Pharm, co wskazuje na jego ogromną popularność. Co dokładnie piszą na jego temat użytkowniczki i dlaczego przy swoich recenzjach zaznaczają 5/5 gwiazdek?

Zauważalna pozytywna zmiana delikatnej skóry wokół oczu. Delikatne napięcie, rozjaśnienie, oczy są bardziej promienne w otoczeniu tak zadbanej skóry! – oceniła Sylwia, która swoimi wrażeniami podzieliła się na stronie Super-Pharm.

Ja używam tego kremu już jakiś czas i stwierdzam że do mojego wieku jest REWELACYJNY. Mógłby być trochę tańszy czasami uda mi się kupić na promocji – oceniła Krystyna w drogerii internetowej Super-Pharm. Zawarła też cenną wskazówkę, dzięki której cena nie musi być przeszkodą.

Jakość – super, wygląd na 3, ale wolę gorszy wygląd, a lepszą użyteczność. Tubka super daje się wycisnąć do ostatniej kropelki – nie to co plastikowe tubki czy pojemniczki. Ogólnie doskonały produkt. Polecam – opisała Ewa, która choć oceniła na minus wygląd opakowania, to doceniła je za użyteczność, a do tego jeszcze nie dostrzegła minusów samego kosmetyku. Jej komentarz zaleźliśmy w sklepie internetowym Super-Pharm.