Choć na ekranie były przyjaciółkami, w realnym życiu nigdy nie było im po drodze. Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker od lat się od siebie dystansują i nawet trudno nazwać je koleżankami. Obie mają jednak całkiem dobry kontakt z serialową Charlotte, czyli Kristin Davis. Nie dziwi więc fakt, że fani serialu w pewnym sensie oczekują, że aktorka pogodzi ze sobą Carrie i Samanthę. Co na to sama zainteresowana?

Drama pomiędzy Kim Cattrall i Sarah Jessicą Parker

Relacje pomiędzy Sarą Jessicą Parker a Kim Cattrall od lat są napięte. Aktorki poróżniła między innymi wypowiedź Kim, która zarzuciła „koleżance” gwiazdorzenie na planie. Sarah Jessica Parker podobno dostawała też większą gażę za występy w produkcji, a podwójne standardy miały nie podobać się pozostałym członkiniom ekipy „SATC”. 

Problemem miało być również niewystosowanie do Kim zaproszenia do wzięcia udziału w kontynuacji serialu. Sarah Jessica Parker argumentowała ją faktem, że serialowa Samantha już wcześniej sygnalizowała, że temat „SATC” jest dla niej zamknięty.

Nie prosiliśmy jej o udział w przedsięwzięciu, ponieważ dała jasno do zrozumienia, że nie chce się tym zajmować. Zaproszenie Kim nawet nie przyszło nam to do głowy. Nie chodzi o to, by ją potępić, ale żeby się czegoś nauczyć. Jeśli ktoś publicznie mówi, że nie chce gdzieś być czy kogoś grać albo być w jakimś miejscu, prawidłową reakcją wydaje się: „Okej, rozumiemy” – twierdziła Sarah Jessica Parker na łamach „The Hollywood Reporter”.

Obecnie wiemy już, że Kim Cattrall pojawi się jednak w kontynuacji serialu. Czy to oznacza, że odtwórczynie ról Carrie i Samanthy jednak znalazły wspólny język? No właśnie niekoniecznie, a potwierdza to specyficzna wypowiedź Kristin Davis.

Kristin Davis o konflikcie Kim Cattrall i Sarah Jessiki Parker

Jak podaje portal PageSix.com, Kristin Davis przyznała w rozmowie z „The Telegraph”, że ​​nie zamierza angażować się w toczący się spór między jej koleżankami z planu „And Just Like That…”, Kim Cattrall i Sarah Jessicą Parker. Serialowa Charlotte nie chce „marnować energii” na angażowanie się w dramę.

Trzeba szanować wolę ludzi. Nie będę marnowała na to energii. Nie mogę nikogo zmienić [...] Rozumiem odczucia fanów - fakt, że są zdenerwowani. Chciałbym móc to naprawić, ale nie mogę, nie mam takiej mocy - podkreśliła Kristin Davis.

Co ciekawe, wypowiedź Davis sugeruje, że ona sama również nie ma najlepszych relacji z Kim Cattrall. Trzyma stronę Sarah Jessiki Parker? Bardzo możliwe.

Zobacz także: