Program "Królowe życia" z każdym sezonem bije kolejne rekordy oglądalności. Dlatego w wiosennej ramówce TTV nie mogło zabraknąć chętnie oglądalnego reality show. Widzowie już od ośmiu edycji mogą śledzić losy niezwykłych osobowości, które zdradzają swój własny sposób na sukces oraz co według nich oznacza królewskie życie. Bohaterowie obecnie emitowanego sezonu - Dagmara, Iza, Kasia, Asia oraz GabrielRafał, specjalnie dla serwisu Gala.pl opowiedzieli, jak spędzą tegoroczną majówkę. Czy epidemia koronawirusa spowodowała, że ich plany na pierwsze dni maja musiały ulec zmianie? Sprawdźcie poniżej. 

"Królowe życia" - jak majówkę spędzą bohaterowie programu? 

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą uczestniczką programu "Królowe życie", w którym występuje od samego początku. Fani show od razu pokochali jej poczucie humoru, dystans do świata oraz barwną osobowość. W rozmowie z nami gwiazda TTV opowiedziała o swoich planach na tegoroczną majówkę, które musiała zmienić z powodu pandemii koronawirusa.

- Na majówkę mieliśmy zupełnie inne plany. Z przyjaciółmi powinniśmy aktualnie przebywać na Zanzibarze. Niestety z wiadomych przyczyn wszystkie zagraniczne wyjazdy są odwoływane przez biura podróży. Jednak w obecnej sytuacji nie jest to największy problem. Najważniejsze teraz jest zdrowie - mówi Dagmara Kaźmierska.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Najbliższe dni Dagmara spędzi w towarzystwie swoich przyjaciół i syna Conana, którzy przygotowali dla niej wyjątkową niespodziankę.

- W tym roku moje urodziny zbiegły się ze Świętami Wielkanocnymi. Z tej okazji oraz apelami władz, żeby się nie spotykać w tym okresie, nie mogłam zaprosić znajomych do siebie. W majowy weekend chcemy nadrobić zaległości. Oczywiście wszystko odbędzie w kameralnym gronie z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa - ujawnia gwiazda programu.

Majówka dla Dagmary Kaźmierskiej to też czas na nadrobienie kilku zaległości w domu, na które na co dzień nie ma czasu. "Królowa życia" wspólnie z synem planują zrobić porządki w swoich szafach. Niepotrzebne ubrania, Conan i jego mama przeznaczą osobom potrzebującym oraz pobliskim domom dziecka. Fanów reality show nie powinien dziwić tak piękny gest ze strony Dagmary, która wielokrotnie w programie pokazywała, że ludzka krzywda nie jest jej obca i pomaga na każdy możliwy sposób.

Gabriel SewerynRafał Grabias już od ponad 18 lat tworzą bardzo barwną i kolorowa parę, która od samego początku emisji programu zdobyła serca setki widzów. Swoje życie prywatne, ale także zawodowe panowie łączą między Warszawą a Głogowem, gdzie znajdują się ich pracownie z futrami. Tegoroczną majówkę Gabriel i Rafał planowali spędzić w gronie przyjaciół. Jednak w związku z panującą na całym świecie epidemią koronawirusa, projektanci postanowili, że pierwsze dni maja spędzą razem w domu, poświęcając wolny czas na nadrobienie książkowych i filmowych zaległości. 

- Podczas długiego weekendu planujemy nie tylko obejrzeć kilka filmowych nowości, ale również nadrobić zaległości książkowe. Naszą biblioteczkę regularnie uzupełniamy o nowe pozycje, jednak nie zawsze mamy czas je przeczytać. Dlatego podczas najbliższych dni chcemy nacieszyć się wolnym czasem i odpocząć od natłoku zajęć - zdradza Gabriel i Rafał. 

Warto dodać, że obu bohaterom programu należy się zasłużony odpoczynek. W ostatnich tygodniach zarówno Gabriel, jak i Rafał całkowicie poświęcili się pracy. Jak przyznają sami projektanci, całe swoje serca aktualnie wkładają w szycie maseczek, które w dobie COVID-19 są bardzo potrzebne. Tworzone przez nich maski powinny nie tylko pełnić funkcję ochronną, ale przede wszystkim mają każdemu z nas dodać chociaż odrobinę pozytywnej energii i pogody ducha, w tych niepewnych dla wszystkich czasach.     

W rozmowie z Gala.pl, Gabriel Seweryn stwierdził również, że podczas majówki znajdzie się również chwila na przemyślenia nie tylko te życiowe. Znany projektant futer chciałby znaleźć czas także na zaprojektowanie nowej kolekcji ponieważ sezon zbliża się wielkimi krokami. 

- Uważam, że znajdzie się też czas na kreatywne myślenie. Mam do zrealizowania kilka projektów, które od dawna kłębią się w mojej głowie. Dlatego chyba nadszedł czas żeby przenieść je na papier, zrobić formę i "dać im życie". To juz ostani dzwonek na zaplanowanie nowej kolekcji przecież sezon tuż, tuż - mówi Gabriel Seweryn. 

Co tym razem stworzy dla nas "Versace z Głogowa"? Dowiemy się juz niebawem. 

Izabela Macudzińska majówkę spędzi oczywiście w towarzystwie swojego męża, Patryka Borowiaka oraz córki, Elizy, którzy dołączyli do obsady programu w czwartej sezonie. Jak zdradzają w rozmowie z Galą.pl, na długi majowy weekend mieli wyjechać do Turcji. Niestety z powodu pandemii koronawirusa wycieczka została anulowana i para musiała zmienić swoje plany. 

- Najprawdopodobniej zbliżającą się majówkę spędzimy nad morzem, jednak zależy to wszystko od pogody. Niewykluczone również, że pojedziemy do naszej rodziny na wieś. Spacer po sadzie, lesie, pierwszy wiosenny grill to najlepszy sposób, żeby odpocząć od codziennych obowiązków, których w ostatnim czasie mieliśmy z mężem znacznie więcej. Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej kolekcji oraz remontu naszego atelier - mówi Izabela.

Iza Macudzińska, która prywatnie jest projektantką mody oraz właścicielką butiku w Poznaniu, dodała również, że na długi majowy weekend tradycyjnie zaplanowali przyjęcie urodzinowe swojej córki w rodzinnym gronie.

Kasia, znana również jako Laluna Unique to najbarwniejsza postać programu "Królowe życia". Codzienne przygody Katarzyny widzowie TTV mogą śledzić od 6. sezonu reality show. Poznaliśmy ją jako pasjonatkę mody, operacji plastycznych oraz tatuaży, które zdobią większą część jej ciała. Prywatnie Kasia jest mamą nastoletniej córki, Laury. Niestety Laluna Unique będzie musiała spędzić tegoroczną majówkę w samotności. 

- Spędzam tę majówkę sama w domowej izolacji. Nie tak miał wygląda mój długi majowy weekend, ale po przyjeździe z Niemiec musiałam się podać dwutygodniowej kwarantannie. Jednak zdaję sobie sprawę, że trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa i dlatego przez najbliższe 14 dni nie będę wychodzić z domu, tak jak głosi rozporządzenie polskich władz - zdradza Kasia w rozmowie z Gala.pl.

Jednak nawet w takiej sytuacji Katarzyna nie traci swojego pozytywnego nastawienia do życia. Na czas przymusowej kwarantanny gwiazda programu zakupiła sprzęt sportowy i wierzy, że jej forma stanie się jeszcze lepsza niż dotychczas. W czasie domowej izolacji Kasia nie zapomniała także o swoich fanach. 

- Chciałam Wam życzyć dużo zdrówka, szczęścia i oby, jak najszybciej minął ten trudny czas dla nas wszystkich.

Joanna Paszkowska to nowa bohaterka "Królowych życia", która od razu zdobyła sympatię widzów. Największą miłością Asi jest jej córeczka, Maja. I to właśnie jej 30-latka planuje poświęcić całą majówkę.

- Majówkę spędzę oczywiście z córeczką i naszym psiakiem, Tolą. Jest to czas, jak każdy inny, wstaniemy rano przygotujemy wspólnie śniadanie, postaramy się spędzić te dni aktywnie, ale z głową ze względu na obecną sytuację. Pojedziemy nakarmić wiewiórki i przejść się po parku. Na pewno znajdziemy także czas na naukę - zdradza Asia.

Mimo że Joanna dołączyła do programu stosunkowo niedawno, to już pozwoliła się poznać, jako ciepła i dobra osoba. W weekend Asia odwiedzi Piotrka, jej dobrego znajomego, którego spotkał okrutny los, a 30-latka stara się być jego wielkim wsparciem.

- Piotrka pobito 15 lat temu i wyrzucono z auta pod szpitalem i od tamtej pory jest "warzywem". Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tej historii nie mogłam uwierzyć, że człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi tak wielką krzywdę. Wspieram Piotrka i jego rodziców już od ponad 6 lat. Obiecałam im, że dopóki będę mogła, mogą liczyć na moją pomoc - mówi Joanna Paszkowska. 

Zapytaliśmy Asię również o to, czy gdyby nie pandemia koronawirusa wyjechałby gdzieś na krótkie wakacje. 

- Gdyby nie obecna sytuacja na pewno byśmy gdzieś pojechały. Albo do ulubionego SPA, albo do naszych apartamentów w Bułgarii. Kochamy się tam relaksować. Lot trwa niespełna dwie godziny, a na miejscu mamy kierowcę, który odbiera nas z lotniska naszym samochodem - zdradza "Królowa życia", która dołączyła do obsady programu w ósmej edycji. 

"Królowe życia" - 8. sezon. Kiedy nowe odcinki?

Premierowe odcinki ósmego sezonu programu "Królowe życia" mogą Państwo oglądać w każdy piątek o godz. 22:15 na antenie TTV.

Zdjęcia bohaterów programu "Królowe życia" znajdziecie w naszej GALERII >> 

Uczestnikom programu "Królowe życia" oraz czytelnikom serwisu Gala.pl życzymy udanej majówki!

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Chodakowska zdradza, co zrobi, gdy domowa izolacja dobiegnie końca [TYLKO U NAS]