Marta Szarejko to polska publicystka i dziennikarka, która nie boi się zadawać trudnych pytań, a także poruszać tematów tabu. Poprzednie książki jej autorstwa – Odwaga jest kobietą i Zaduch. Reportaże o obcości okazały się bestsellerami. Natomiast Seksuolożki. Sekrety gabinetów odnoszą kolejne sukcesy. Obecnie to jedna z najgorętszych pozycji na rodzimym rynku wydawniczym. Osoby, które zdążyły już przeczytać Seksuolożki, przyznają, że wobec tej książki nie można pozostać obojętnym. Dlaczego?

Seksuolożki. Sekrety gabinetów autorstwa Marty Szarejko

Jakie tajemnice kryją polskie gabinety seksuologiczne? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszej książce Marty Szarejko – Seksuolożki. Sekrety gabinetów. Autorka rozmawia z kobietami - seksuolożkami, a tym samym porusza trudne, dla wielu wstydliwe i niewygodne tematy. Czternaście rozdziałów Seksuolożek dotyczy (między innymi) takich kwestii, jak seks podczas ciąży i po porodzie, brak orgazmu, gwałt, seksualność kobiet dojrzałych, nastolatek, a także tych z niepełnosprawnością intelektualną. To lektura obowiązkowa! Seksuolożki. Sekrety gabinetów powinny znaleźć się na półce każdej z nas – dotyczą bowiem „problemów” wszystkich kobiet. Jest mądra i pełna akceptacji, nie ocenia.

Orgazm? „Wiele kobiet mówi, że dalej już nic nie ma”, czyli jak to jest u nas z przyjemnością, jakie są rodzaje orgazmów i co zrobić z ich brakiem tłumaczy seksuolożka Agata Loewe >>>

Jesteście ciekawi, co o Seksuolożkach. Sekretach gabinetów sądzą nasze czytelniczki? Recenzje dziewczyn z Klubu książkowego Glamour znajdziecie TUTAJ. A jeżeli wy chcecie przeczytać i zrecenzować jedną z nowości wydawniczych, dołączcie do naszej zamkniętej grupy na Facebooku - Glamour Girls Club.

[KSIĄŻKA TYGODNIA] „Ta, która musi umrzeć” autorstwa Davida Lagercrantza, czyli ostatnia część bestsellerowej serii „Millenium” >>>