„Kuchenne rewolucje” to jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych w Polsce. Mimo upływu lat, każdy odcinek cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, bijąc kolejne rekordy oglądalności. Magda Gessler już 20. sezon niesie pomoc upadającym lokalom. W nowej, jubileuszowej edycji słynna restauratorka przeprowadziła już kilka udanych rewolucji. Tym razem zawitała do jednej z toruńskich pizzerii. Czy metamorfoza restauracji przeszła pomyślnie? Szczegóły poniżej. 

Kuchenne Rewolucje - pizzeria Prova Gourmet w Toruniu 

W 12. odcinku 20. sezonu, Magda Gessler odwiedziła pizzerię "Prova Gourmet" w Toruniu. Lokal prowadzi polsko-włoska para, Jagoda, wieloletnia barmanka i Cristian, pizzaiolo. Oboje oddali się swojej pracy w stu procentach. Każdy przepis opracowywali bardzo starannie. Na otwarcie restauracji przeznaczyli wszystkie oszczędności. Ograniczony budżet wymusił na właścicielach skromny wystrój. Dużym atutem lokalu miała być świetna lokalizacja. "Prova Gourment" znajduje się na Rynku Nowomiejskim. Niestety, mimo, że goście chwalą podawane przez Jagodę i Cristiana jedzenie to częściej wybierają restauracje na sąsiadującym Rynku Staromiejskim. Młodzi restauratorzy wybrali Toruń ze względu na jego walory turystyczne. Ogromne wydatki, małe dochody zmusiły parę do tego, że często muszą sypiać we własnej pizzerii, ponieważ nie stać ich na wynajem mieszkania w mieście Kopernika. Trudna sytuacja spowodowała u Jagody i jej partnera kryzys w związku oraz myśli o zamknięciu "Prova Gourment". Jednak sentyment do miejsca, któremu oddali całe serce spowodował, że poprosili o pomoc Magdę Gessler.  

W przedostatnim odcinku 20. sezonu „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler przeprowadziła metamorfozę restauracji "Prova Gourmet". Od teraz lokal nazywa się "Osteria di Bitondo” – nawiązując do nazwiska prowadzącego pizzerię Włocha. Nazwą, wystrojem oraz nowym menu słynna restauratorka podkreśliła włoski charakter tego miejsca. Widoczne zmiany zauważyli zaproszeni na finałową kolację goście, na których kolorowe wnętrze i serwowane dania rodem z Italii zrobiły ogromne wrażenie. Wszyscy zgromadzeni jednomyślnie stwierdzili, że przeprowadzona rewolucja przyniesie korzystne zmiany. Po miesiącu, Magda Gessler ponownie zawitała do Torunia, żeby sprawdzić czy jej rady zostały wprowadzone w życie przez Jagodę i Cristiana. 

"Cristian gotuję sercem i miłością. Miejsce godne polecenia" - skomentowała zadowolona Magda Gessler

Ostatni odcinek 20. sezonu „Kuchennych rewolucji” zostanie wyemitowany w czwartek, 28 listopada o godzinie 21:30 na antenie TVN-u. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Lara Gessler pokazała biust na Instagramie. Miała ważny powód!