Jak by nie patrzeć, wszystkie Kardashianki są do siebie bardzo podobne. Poza rodzinnym podobieństwem łączy je także zamiłowanie do przesady i nadmierna koncentracja na własnym wyglądzie, które powodują, że efekcie upodabniają się do siebie jeszcze bardziej (z tego wyścigu wyłamuje się Kylie, bo chwilowo to ona ma najmniej wypełniaczy).

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner najmłodszą milionerką na okładce magazynu „Forbes”. Wyprzedziła Kim Kardashian! >>>

Przed kilkoma dniami celebrytka wrzuciła na Instagram zdjęcie będące częścią sesji  promującej nowa kolekcję Kylie Cosmetics, która zadebiutuje już jutro. Wywołało ono prawdziwą burzę, a wszystko przez to, że przedstawiona na nim Kylie do złudzenia przypomina Khloé Kardashian. A to głównie za sprawą długich blond włosów, które są częścią całej stylizacji i które razem z makijażem uwydatniają podobne rysy kobiet. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nie taki był zamiar i gwiazda przyjęła ekscytację fanów tym faktem z pewnym zaskoczeniem  - tak początkowo sądzono i dopatrywano się w całej sytuacji drugiego dna.

Dlaczego Kylie Jenner usunęła zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina Khloé Kardashian?

Najpierw zareagowała sama Khloé (Khloé to ty? Kiedy ja tę sesje zrobiłam?), a Kylie odpisała siostrze Khloé , ja po prostu chce być tobą. Ta wymiana zdań poprzedziła lawinę komentarzy, która finalnie doprowadziła do usunięcia zdjęcia.

Jeśli jednak prześledzić uważnie dialog sióstr widać, że cała sytuacja obróciła się w żart, a post został usunięty tylko po to, by pojawić się chwilę później na profilu Kylie Cosmetics. Zresztą finalnie i tak wróciło ono na profil gwiazdki – chodzi o ujęcie Kylie Jenner w fioletowym neonowym kostiumie leżącej na bananach.

Jak by nie patrzeć jedna sprawa nie podlega kwestii: siostry Kardashian – Jenner są do siebie łudząco podobne i jak widać, wystarczy drobny zabieg stylizacyjny, by zmylić ich fanów co do tego, która jest którą. W jakiej wersji lubicie mamę Stormi najbardziej? Podoba się Wam Kylie Jenner jako Khloé Kardashian?

ZOBACZ TAKŻE: Jak wygląda codzienny makijaż Kylie Jenner? >>>