Od wielu miesięcy ciąża oraz poród Meghan Markle jest jednym z najgorętszych tematów w show-biznesie! Na narodziny kolejnego royal baby nie czekają tylko mieszkańcy Wielkej Brytanii, ale fani rodziny królewskiej z całego świata. W internecie pojawiło się wiele spekulacji oraz teorii, dotyczących narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego – począwszy od daty urodzin, przez płeć, na imieniu kończąc. Niestety wszystkie te informacje są jedynie spekulacjami. Księżna i książę Sussex dbają bowiem o swoją prywatność i nie chcą (a ze względu na protokół królewski często nie mogą) uchylić nawet rąbka tajemnicy. Jak się również niedawno okazało, w przeciwieństwie do Kate Middleton, Meghan Markle nie wystąpi publicznie tuż po porodzie. Co więcej, księżna i książę Sussex zdecydowali też, że nie pokażą od razu swojego dziecka światu. Właśnie ze względu na tę ostatnią decyzję, w sieci, a nawet poważnej prasie brytyjskiej pojawiły się informacje, sugerujące, że baby Sussex jest już na świecie!

Meghan Markle urodziła?!

Od początku tygodnia brytyjskie media informują, że Meghan Markle urodziła! Pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex miało przyjść na świat kilka dni temu. Temat podłapały oczywiście światowej sławy portale, które potwierdziły teorię dziennikarzy z Wielkiej Brytanii. Jaka jest prawda? Doniesienia o porodzie skomentował między innymi były rzecznik królowej Elżbiety II. Dickie Arbiter powiedział na antenie programu Today Extra, że brytyjska rodzina królewska wciąż czeka na narodziny kolejnego royal baby. Miał on również radę dla fanów Meghan Markle i księcia Harry’ego – zaproponował, aby nie wierzyli we wszystkie plotki i spokojnie czekali na informacje z pałacu Buckingham.

Książę William zdradzał Kate Middleton? Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie! >>>

Poród Meghan Markle – kiedy dziecko księżnej i księcia Sussex przyjdzie na świat?

Istnieje wiele teorii związanych z datą narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego (pomijając te, głoszące, że baby Sussex jest już na świecie). Na początku wszyscy myśleliśmy, że Meghan Markle urodzi na przełomie marca i kwietnia. Wciąż nie dostaliśmy jednak żadnych oficjalnych informacji dotyczących porodu Amerykanki. W związku z tym, bardzo prawdopodobna okazują się spekulacje, głoszące, że baby Sussex przyjdzie na świat w Wielkanoc. Bukmacherzy obstawiali najbardziej realne daty porodu – według ich sugestii pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego urodzi się w najbliższą niedzielę (21 kwietnia 2019 roku), czyli… w dniu 93 urodzin królowej Elżbiety II! Byłby to świetny prezent dla monarchini.

Jeżeli jednak baby Sussex nie pojawi się na świecie do tego czasu, to fani royal family mają w zanadrzu kolejną teorię – możliwe, że poród Meghan Markle odbędzie się w majówkę. Skąd ten pomysł? Użytkownicy Instagrama zauważyli, że makijażysta księżnej Sussex potwierdził swoją obecność na nowojorskim The Makeup Show. Wydarzenie zaplanowane jest na 5 maja 2019 roku, co zdaniem internautów oznacza, że poród Meghan Markle odbędzie się wcześniej – podczas weekendu majowego.

 

Wszystko, co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: Poród, tytuł książęcy, rodzice chrzestni i nie tylko! >>>