Met Gala to nie tylko świetna okazja do zakomunikowania całemu światu o swojej miłości, czego najlepszym przykładem są te pary, które podczas wczorajszej imprezy zadebiutowały oficjalnie razem na czerwonym dywanie. To także idealny pretekst, żeby dać dowód miłości w postaci poważniejszego kroku, jakim są zaręczyny. Właśnie na taki gest zdobył się na Met Gali 2017 raper 2 Chainz. Muzyk, który tak naprawdę nazywa się Tauheed Epps, oświadczył się swojej długoletniej dziewczynie, Keshy Ward. Amerykański raper i aktywistka są parą od 2006 roku i od dawna tworzą rodzinę, gdyż są rodzicami trójki dzieci: 9-letniej Heaven, 5-letniej Harmony oraz 2-letniego synka Halo. 

ZOBACZ TAKŻE: Met Gala 2018: Pary, które zadebiutowały na czerwonym dywanie

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy 2 Chainz poprosił swoją ukochaną o rękę. Podobna sytuacja, jak podczas tegorocznej Met Gali, miała miejsce na gali BET Awards w czerwcu 2013. A niektórzy uważają nawet, co nie zostało nigdy oficjalnie potwierdzone, że Kesha i Tauheed są już małżeństwem. A każde kolejne zaręczyny to nic innego, jak symboliczny gest - swoja drogą, nie uważacie, że bardzo romantyczny? 

ZOBACZ TAKŻE: Blake Lively najlepiej ubraną gwiazdą na Met Gala 2018? Nie uwierzycie, ile czasu zajęło stworzenie jej kreacji!