Polska ceremonia zaślubin będzie dla Moniki Jac Jagaciak już drugim tak ważnym wydarzeniem w przeciągu dwóch tygodni. Pierwszego dnia sierpnia modelka wyszła bowiem za mąż w Serbii. A to z racji na serbskie pochodzenie jej męża, którym został serbski fotograf i artysta Branislav Jankic. Branislav ma najwięcej rodziny właśnie w Belgradzie i to z tej racji pierwsza część ożenku pary odbyła się właśnie tam. Jak się jednak okazuje, modelka nie zapomina o swoich polskich przyjaciołach i krewnych i to z racji na nich zdecydowała się zorganizować także polski odpowiednik jej serbskiego wesela. Ten odbędzie się już dzisiaj!

ZOBACZ: MONIKA "JAC" JAGACIAK wzięła ślub! Zobacz zdjęcia z wesela polskiej modelki. Suknia ślubna Jagaciak robi wrażenie!

Monice Jac Jagaciak długo udawało się zachować wszystkie szczegóły serbskiej ceremonii w tajemnicy! Na ślubie i weselu polskiej modelki i serbskiego fotografa nie zabrakło wówczas znanych osób. Do Serbii przylecieli m.in. szwedzka modelka Frida Gustavsson, siostra panny młodej, lekkoatletka Anna Jagaciak-Michalska i stylista Paweł Kędzierski. To właśnie dzięki zdjęciom, jakimi pochwalili się goście weselni Moniki i Branislava, wiemy, że ślub zorganizowano właśnie w Serbii. Podczas ceremonii Monika miała na sobie piękną, długą do ziemi suknię w białym kolorze. Kto zaprojektował dla niej tę kreację? Tego póki co nie zdradziła. Zgadujemy jednak, że dziś będzie wyglądała równie szykownie!

Już dziś odbędzie się bowiem druga część ślubu Moniki Jac Jagaciak. Wzięta modelka i jej mąż zaprosili tym razem swoich gości do Warszawy. To tu para zorganizuje polskie odpowiednik swojego serbskiego wesela. Gdzie się on odbędzie?

Jak udało nam się ustalić, warszawskie wesele Moniki będzie miało miejsce w popularniej i eleganckiej restauracji Biała na warszawskiej Saskiej Kępie. To tam będą się bawić krewni Moniki i Branislava oraz najznamienitsze postaci polskiego świata mody, z którymi Monika miała do tej pory okazję pracować.

Kto dokładnie pojawi się ba ceremonii? W jakiej konwencji będzie utrzymana? I jakie prezenty modelka dostanie od przyjaciół? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII wnętrza restauracji Biała, w których odbędzie się dzisiejsze wesele Moniki Jac Jagaciak. Wystraczająco szykowne jak na światową gwiazdę modellingu i jej gości?