Pastele niewątpliwie królują w tym sezonie. Pokochały je m.in. blogerki, które zgrabnie wplatają pastelowe ubrania i dodatki w swoje codzienne stylizacje. Trudno się jednak dziwić - w końcu przyszła wiosna, a tym samym słońce! W takie słoneczne, ciepłe dni mamy zwykle sporo energii, a czarne oraz szare ciuchy, które nosiłyśmy całą zimę, jakoś nie pasują do obecnej aury. Dużo chętniej wybieramy pastelowe rzeczy, ponieważ doskonale współgrają z tym, co widzimy za oknem.

Sieciówki wręcz pękają w szwach od pastelowych ubrań. Niektóre z nich praktycznie całe wiosenne kolekcje oparły na pastelowych barwach i zwiewnych, lekkich krojach, a to tylko potwierdza stwierdzenie, że w tym sezonie nosimy błękitne, liliowe, pudrowo różowe, jasnozielone, czy żółte rzeczy. Wiadomo, że najłatwiej w tych kolorach kupić topy i sukienki, ale dlaczego by nie wejść na level wyżej? Dlatego oprócz tych fasonów, przygotowałyśmy dla Was najpiękniejsze spodnie, kurtki, szorty i bluzy w pastelowych odcieniach, do kupienia od ręki. 

ZOBACZ TAKŻE: 10 hitów z najnowszej kolekcji Reserved Re.Design

Wszystkie nasze propozycje znajdziecie poniżej. Jesteśmy pewne, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Wprowadźcie trochę koloru do swojej szafy!