Natalie Portman i Benjamin Millepied znowu razem? Para została zauważona w towarzystwie wspólnych dzieci i ewidentnie widać było, że nie jest do siebie wrogo nastawiona. Co więcej, natychmiast rozgorzały plotki na temat drugiej szansy, którą aktorka miała dać niewiernemu partnerowi. Reakcje internautów i internautek są skrajnie różne, jednak ewidentnie wiele osób uważa, że Natalie popełnia błąd.

Natalie Portman i Benjamin Millepied – związek, zdrada i rozstanie

Natalie Portman i Benjamin Millepied poznali się w 2009 roku na planie filmu „Czarny łabędź”. Tancerz i aktorka są małżeństwem od sierpnia 2012 roku. Para doczekała się dwójki dzieci – urodzonego w 2011 roku syna Alepha i córki Amalii, która przyszła na świat sześć lat później.

Na początku czerwca 2023 roku informowałyśmy was, że małżeństwo (już po raz kolejny) mierzy się z poważnym kryzysem. W sierpniu, dokładnie w 11. rocznicę ślubu z Benjaminem Millepiedem zauważono, że Natalie Portman przestała nosić obrączkę, a kilka dni później serwis Page Six poinformował, że para zdecydowała się na separację.

Powodem rozpadu relacji jest niewierność Benjamina Millepieda. Tancerz miał wdać się w romans z 25-letnią aktywistką klimatyczną, Camille Étienne. O zdradzie, jeszcze zanim zaczęto mówić o rozpadzie małżeństwa Natalie Portman, rozpisywały się światowe media. Mimo licznych pogłosek aktorka konsekwentnie milczała. 

Jak podają zagraniczne serwisy, Natalie Portman jest osobą „niezwykle broniącą swojej prywatności”, a „jej najważniejszym celem jest teraz ochrona dzieci”, a więc najpewniej nie odniesie się także do najnowszych rewelacji na temat drugiej szansy, którą miała dać mężowi.

Natalie Portman u boku niewiernego męża. Internet: „Na bank znów ją zdradzi”

„Natalie Portman wróciła do niewiernego męża” – taki news właśnie obiegł świat. Wszystko przez zdjęcia i niepotwierdzone informacje źródeł amerykańskich portali plotkarskich. Natalie Portman i Benjamin Millepied zostali sfotografowani w jednej z kalifornijskich restauracji, gdzie spędzali wspólny czas z dziećmi. Nie wymieniali czułości, ale ewidentnie humory im dopisywały.

Wiele osób uważa, że (kolejne już) wyjście pary to jasny sygnał, że podejmuje ona próby naprawy relacji. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie reakcje internautów i internautek. Komentujący doniesienia w serwisie X (dawniej Twitter) twierdzą, że aktorka nie powinna wybaczyć zdrady niewiernemu mężowi:

Zobacz także:

Na bank znów ją zdradzi,

Popełnia błąd, bo i tak nigdy mu nie wybaczy,

Nigdy nie wróciłabym do faceta, który mnie zdradził – czytamy w komentarzach.

Sporo osób pisze również, że trzyma kciuki za aktorkę i fakt, że podejmie najlepszą dla siebie i dzieci decyzję. Do czego i my się przyłączamy.