Billie Eilish zachwyciła miliony fanów na całym świecie w każdym wieku swoim niesamowitym talentem i dojrzałością. Mimo 19 lat (artystka miała urodziny wczoraj), niejednokrotnie przeszła do historii. Jako najmłodsza kobieta w historii wygrała 5 statuetek Grammy w najważniejszych kategoriach za swój debiutancki album When we fall asleep, where do we go, który nagrała wspólnie z bratem Finneasem O’Connellem. Co więcej, jako najmłodsza artystka w historii stworzyła i zaśpiewała piosenkę do najnowszego filmu o Bondzie o tym samym tytule No time to die. Billie Eilish ujęła również fanów swoją szczerością, ponieważ nie boi się zabierać głosu w ważnym sprawach. Jakiś czas temu ujawniła, że cierpi na zespół Tourette’a. Artystka zajęła również mocne stanowisko w sprawie body-shamingu, wykonując performance na swoich koncertach i prosząc ludzi o to, aby nie oceniali innych na podstawie wyglądu. Mimo tego, gdy parę miesięcy temu świat obiegło zdjęcie Billie w codziennych ubraniach (na gale i koncerty wokalistka ubiera się w obszerne, designerskie kreacje), odsłaniających jej sylwetkę, wylała się na nią fala hejtu. 19-letnia gwiazda po raz kolejny wykazała się dużą dojrzałością i była ponad to. Właśnie dowiedzieliśmy się, że powstał film dokumentalny o tej niezwykłej dziewczynie i jednej z największych gwiazd muzyki młodego pokolenia.

Billie Eilish skrytykowana za swoją figurę: „wyhodowała ciało matki grubo po trzydziestce”. 18-latka odpowiedziała na hejt >>>

Powstał film dokumentalny o Billie Eilish! Gdzie i kiedy go obejrzymy? 

Bilie Eilish inspiruje wiele młodych osób, ma ogromny szacunek do swoich fanów (często daje temu wyraz na swoich koncertach) i przede wszystkim zasłynęła dzięki swojej muzyce, nie kontrowersjom i rewelacjom ze swojego prywatnego życia. Jej piosenki oraz album When we fall asleep, where do we go trafiły na szczyty list przebojów na całym świecie. Film dokumentalny Billie Eilish: The World’s A Little Blurry będzie miał swoją premierę 26 lutego 2020 roku i będzie dostępny na platformie Apple TV+. Trafi również do kin! „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry to historia dojrzewania słynnej wokalistki oraz jej drogi do światowej kariery. Dzieło wyreżyserowane przez uznanego twórcę R.J. Cutlera to pogłębione, intymne spojrzenie na podróż niezwykłej nastolatki, od momentu 17. urodzin, życia w trasie, na scenie, w domu rodzinnym, przy nieustannym pisaniu, nagrywaniu oraz zapis wydarzeń związanych z premierą debiutanckiej płyty When we fall asleep, where do we go”, czytamy w oficjalnej informacji prasowej. Poniżej obejrzycie oficjalny zwiastun filmu o Billie Eilish!