W związku z pośpiechem, który nam towarzyszy i brakiem czasu na chodzenie po kilkunastu sklepach, najlepszym pomysłem jest pójście tam gdzie znajdziecie prezenty dla każdego – niezależnie od wieku, zainteresowań i łączących was relacji. 

I tutaj z pomocą przychodzi TK Maxx, w którym asortyment jest wyjątkowy, niezwykle zróżnicowany oraz, co bardzo ważne, regularnie uzupełniany aż do samych świąt. Znajdziecie tam prezenty znanych marek z całego świata w fantastycznych cenach, bo aż do 60% niższych od regularnych cen w Polsce i na świecie. Dzięki temu będziecie mogli spędzić Święta na Maxxa, bo do tego właśnie zachęca TK Maxx. Czy jest coś przyjemniejszego od obdarowywania ludzi, których kochamy, niepowtarzalnymi perełkami? Według nas – nie ma!

Oto rzeczy, który wywołają na twarzach waszych bliskich szerokie uśmiechy.

Małe przyjemności

Zaczynamy od drobnych podarunków, które mogą posłużyć jako dodatek do głównego prezentu lub być miłym gestem wobec współpracowników np. na Mikołajki. Świąteczny, ale elegancki kubek uprzyjemni chłodne, zimowe wieczory, a ozdoba choinkowa będzie przypominać o was w każde święta. Szczególnie ta zabawna, która przykuje uwagę każdego z poczuciem humoru!

TK Maxx, 19,99 zł

TK Maxx, 19,99 zł

TK Maxx, 19,99 zł

Zobacz także:

Dekoracje do sypialni

Zimowa aura sprzyja spędzaniu czasu w łóżku. Jest sobota, na zegarze wybija godzina 15:00, zapada powoli zmrok i jedyne na co mamy ochotę to na kubek gorącej czekolady. Dlatego świetnym pomysłem będzie podarowanie czegoś co te chwile jeszcze bardziej uprzyjemni. To, co spotęguje poczucie świątecznego komfortu to duża girlanda ze światełkami powieszona na karniszu lub złote lusterko, w którym odbijać się będą światła choinki.

TK Maxx, 74,99 zł

TK Maxx, 74,99 zł

TK Maxx, 169,99 zł

TK Maxx, 99,99 zł

Prezenty do kuchni

Jeśli wasi bliscy uwielbiają spędzać czas gotując lub piekąc to TK Maxx jest idealnym (wiemy z własnego doświadczenia) adresem na poszukiwanie prezentów. Sztućce, piękne patery, mnóstwo akcesoriów, o których nawet wam się nie śniło. Wszystko znajdziecie po jednym dachem.

TK Maxx, 134,99 zł

TK Maxx, 49,99 zł

TK Maxx, 134,99 zł

TK Maxx, 179,99 zł

Dla najmłodszych

Kogo Święta cieszą najbardziej? Oczywiście dzieci! Dlatego nie zapominamy o młodszych członkach rodziny i pod choinkę szukamy dla nich zabawek, które zadowolą najbardziej wymagające gusta. Maskotka syrenki będzie nieodłączną towarzyszką słodkich snów, a zestaw lekarza zaszczepi już za młodu pasję.

TK Maxx, 27,99 zł

TK Maxx, 59,99 zł

TK Maxx, 79,99 zł

Jeśli mimo wszystko chcielibyście dać waszym bliskim możliwość samodzielnego wyboru prezentu to świetnym pomysłem będzie również pięknie ilustrowana, świąteczna Karta Upominkowa TK Maxx, która nigdy nie traci terminu ważności. Jedną kartę można naładować kwotą do 999,99zł i można ją nabyć w każdym sklepie TK Maxx oraz online.

Mamy nadzieję, że spędzicie te Święta na Maxxa, a poszukiwania prezentów będą udane jak nigdy dotąd. Tak samo jak te rodziców Lauriego, którzy sprezentowali swojemu synowi błyszczące buty i... sami zobaczcie!