Rebel Wilson wydaje nam się być jedną z najsympatyczniejszych aktorek w Hollywood. W dodatku z ogromnym dystansem do siebie, co udowodniła w wielu wywiadach, ale również swoimi aktorskimi występami. Pokochałyśmy i pokochaliśmy ją w Pitch Perfect z 2012 roku, a potem naszą miłość do niej umocniły jej występy w kolejnych dwóch częściach. Z przyjemnością oglądało się ją również w Jak robią to single u boku Dakoty Johnson, produkcji Netflixa Jak romantycznie! z Liamem Hemsworthem, Oszustkach, gdzie partnerowała jej Anne Hathaway oraz w genialnym Jojo Rabbit w reżyserii Taiki Waititiego. Już nie możemy doczekać się nowego obrazu z jej udziałem, czyli dramatu The Almond And The Seahorse Toma Sterna, gdzie Rebel będzie miała okazję zaprezentować nie tylko swój komediowy talent.

Rebel Wilson rozstała się z chłopakiem. Na Instagramie potwierdziła, że jest singielką

Sporo dzieje się także w jej życiu prywatnym. 40-letnia aktorka rozstała się właśnie ze swoim chłopakiem Jacobem Bushem, 11 lat młodszym od niej milionerem – jego rodzina posiada koncern browarniczy Anheuser-Busch. Para zaczęła spotykać się w 2019 roku po tym, jak poznali się przez znajomych. A jesienią 2020 roku po raz pierwszy pojawili się publicznie razem na uroczystej gali księcia Alberta w Monte Carlo. Serwis Page Six donosi, że ich wiązek po prostu dobiegł końca, a potwierdzeniem tego może być także jeden z najnowszych postów na Instagramie aktorki. Rebel publikowała zdjęcie, które podpisała: „Dużo mam na głowie… aghhh… Samotna dziewczyna w drodze na Super Bowl” – nawiązując do meczu finałowego ligi NFL, który odbędzie się 7 lutego. A przy okazji zaprezentowała efekty swojej spektakularnej metamorfozy

Rebel Wilson przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła prawie 30 kg!

To, że Rebel Wilson sporo schudła, można było zauważyć jakiś czas temu. I szczegóły jej przemiany są imponujące – zrzuciła aż 27 kg! Swój cel określiła natomiast na 30 kg, kiedy na początku zeszłego roku  ogłosiła, że chce zejść do 75 kg (przy wzroście 159 cm). Jak osiągnęła swój dotychczasowy sukces? Dietą i treningami. - Wcześniej jadłam 3000 kalorii dziennie, ale były to niemal same węglowodany, więc ciągle byłam głodna. Zmieniłam dietę na wysokobiałkową, co jest niejako wyzwaniem, ponieważ nigdy nie jadłam dużo mięsa. Teraz jem ryby, zwłaszcza łososia, i pierś z kurczaka  wyznała w wywiadzie dla magazynu People. Z przeciwniczki aktywności fizycznej stała się jej wielką fanką. Codziennie ćwiczy pod okiem trenera personalnego, wykonując głównie treningi interwałowe o wysokiej intensywności.

Filmy w duchu body positive, które warto obejrzeć >>>

Do tej pory Rebel Wilson otwarcie i wielokrotnie podkreślała, że dobrze czuje się we własnym ciele, propagując tym samym ideę body positive. - Jestem gruba, bo to byłoby nie fair wobec tych wszystkich szczupłych osób, gdybym też dobrze wyglądała, była inteligentna, zabawna i szczupła – żartowała w jednym z wywiadów. - Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była szczupła. Po prostu nie wydaje mi się, żeby to było fizjologicznie możliwe. Gdy przez tydzień postanawiam zdrowo się odżywiać, nagle przychodzi moment, że mówię: „Nie no, te lodowe kanapki wyglądają tak pięknie” – uważała do tej pory aktorka. Najwyraźniej zapragnęła zmiany w swoim wyglądzie, co również jest bardzo ważne – czyli by dostrzegać własne potrzeby i dążyć do ich realizacji. Jesteśmy jednak przekonane, że jej luz, poczucie humoru i bezpretensjonalność nie zniknęły wraz z kilogramami.