Nie w każdej filmowej kreacji aktor odnajduje się na tyle, by się z nią utożsamiać. Do najbardziej pamiętnych z pewnością należą te wymagające drastycznej zmiany wyglądu (zwłaszcza jeśli to zmiana na gorsze). Są tez takie, w których można sprawdzić się w trochę niewygodnej dla siebie roli albo na tyle wymagającej, że prywatnie człowiek raczej by się o nią nie pokusił.

Widzieliście Harper Beckham? Córeczka Victorii Beckham w bobie a’la Posh Spice wygląda obłędnie!

Salma Hayek pofarbowała włosy. Dobrze jej w siwych?

Przed takim wyzwaniem w najnowszej produkcji stanęła Salma Hayek. Aktorka, która prywatnie wierna jest jednemu lookowi od lat (ciemne długie włosy i czerwone usta stały się jej wizytówką), na planie Hummingbird Project pojawia się całkiem siwa! No, może nie całkiem – to raczej bardzo modna w ostatnich sezonach gradalna siwizna, czyli u nasady włosy pozostają ciemne, a srebrzysta siwizna postępuje wzdłuż końcom.

Co najciekawsze, aktorka wygląda genialnie! Kolor nie tylko nie dodaje jej lat ani nie czyni jej sympatyczną babcią. Przeciwnie – w połączeniu z determinacją, zdecydowaniem i uporem odgrywanej przez nią postaci oraz jej potrzebą bycia up to date i odróżnienia się od innych, ta fryzura nabiera całkiem nowego znaczenia i staje się synonimem dojrzałości w jego najlepszej możliwej wersji.

Metamorfoza Salmy Hayek

Ta metamorfoza Salmy Hayek wzbudza emocje także samej jej twórczyni. Jennifer Yepez, czyli fryzjerka gwiazdy wrzuciła kilka zdjęć na Instagram i podziękowała aktorce za odwagę, gotowość do poddania się takiej zmianie i zaufanie, jakim ją obdarzyła. Jak można się domyślić, srebrzysty odcień na głowie Salmy Hayek nie jest efektem jednej sesji. Dekoloryzacja wiążąca się z uzyskaniem blondu lub siwego z ciemnych włosów to praca wymagająca niezwykłej precyzji i wprawy. Jak myślicie, jest szansa, że Salma Hayek w siwych włosach na dużym ekranie zmieni coś w postrzeganiu tego koloru i da zielone światło dziewczynom, które nie chcą go ukrywać?

Wraca jeden z najgorszych trendów sprzed lat. Wszystko dzięki Rihannie