Ewa Niespodziana z Top Model 6 jest w ciąży

Choć myślami jesteśmy w 7. edycji Top Model, nie tracimy z oczu uczestników z poprzednich odsłon programu. Wielu z nich prężnie działa w branży i rozwija swoje kariery, inni sięgają po nowe wyzwania z całkiem innych obszarów.

Żaklina i Szymon z Top Model 7 spotykają się poza programem? Wszystko na to wskazuje

I jak się okazuje, tak jest właśnie z Ewą  Niespodzianą z poprzedniej edycji show. Modelka, która doszła do finału i zajęła 2. miejsce właśnie zdradziła, że spodziewa się swego pierwszego maleństwa! Mimo, że ma dopiero 19 lat jest pełna optymizmu i bardzo podekscytowana nową rolą, w której przyjdzie się jej sprawdzić.

Cześć mamo i tato! Przed wami nowy rozdział w życiu. Troszkę się rozpycham na lewo i prawo, ale uwielbiam robić fikołki w twoim brzuszku. Może będę piłkarzem albo bokserem? Słyszę codziennie głos tatusia jak mówi do brzusia, czyta mi różne bajki i opowiada, jak minął jego dzień w pracy. To jest przeurocze! Czuję wasze dłonie na brzuszku, słyszę wasz śmiech, a co najważniejsze: czuje, że się kochacie! Tatuś sobie dzielnie radzi z NASZYMI zachciankami i nawet nie słyszę, żeby coś marudził! Hihi. I podsumowuje głosem swego dziecka : Ale mam fajnych rodziców!

Ciąża jest na tyle zaawansowana, że można określić płeć dziecka – Niespodziana i jej partner  przywitają na świecie synka! Dobrą nowinę modelka przekazała swoim fanom na Instagramie, a post ze zdjęciem USG, które powala podejrzeć chłopca, spotkało się z szaloną sympatią – w ciągu zaledwie dwóch dni zebrało ponad 26 tysięcy polubień. Podobne uczucia wzbudza także ujęcie szczęśliwych rodziców. Ze wspólnego selfie, na którym przyszły tata całuje swoją dziewczynę w policzek bije taka ekscytacja i radość, że trudno patrząc na nie samemu się nie uśmiechnąć.

Wiadomość została szczegółowo zrelacjonowana także na kanale YouTube, który Ola prowadzi i wokół którego koncentruje się jej zawodowa aktywność. Jak przyznaje modelka, wiadomość o ciąży została bardzo dobrze przyjęta także przez przyszłych dziadków, bo Ewa nigdy nie kryła się z tym, że idąc w ślady swojej mamy nie chce odkładać planów macierzyńskich na później.

Trzymamy kciuki za przyszłych rodziców! Oby Ewa pozostała w dobrej formie do samego rozwiązania! Za to my z niecierpliwością wyczekujemy informacji, kiedy dokładnie Ewa Niespodziana urodzi swoje pierwsze dziecko.

Top Model 2018: odcinek 7 i sesja w górach. Szymon i Żaklina pozowali razem. To najgorętsze zdjęcie Top Model 7? [ZDJĘCIA]