Ciąża Kylie Jenner, a właściwie spekulacje na jej temat, to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy w mediach z całego świata. Poszczególne portale nieustannie informują o coraz to nowych ciekawostkach i faktach na ten temat, a fani celebrytki nie mogą się doczekać rozwiązania tej zagadki.  

Pierwsze informacje na temat ciąży Kylie dotarły do nas pod koniec października. Od tamtej pory powstały już setki różnych wersji na temat tego kiedy urodzi celebrytka, jakiej płci będzie dziecko oraz kto jest jego ojcem. Ciężko było także ocenić, dlaczego 20-latka postanowiła ukryć swoją ciążę przed światem i całkowicie zniknąć ze świata mediów. Niewiadomych jest naprawdę wiele. 

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner planuje założyć bloga o macierzyństwie?

Ostatnio w sieci pojawiła się jednak informacja, która niemalże w stu procentach potwierdza ciążę celebrytki. Chodzi o wpis na Wikipedii zawierający listę najbliższych odcinków 14. sezonu programu Z kamerą u Kardashianów. Tytuł jednego z nich brzmi Oczekujemy i daje sporo do myślenia. Niektórzy uznali, że odcinek zostanie dedykowany Khloé Kardashian, jednak ona zdążyła już podzielić się informacją o swojej ciąży - zarówno w programie, jak i na Instagramie, dlatego chyba jednak nie chodzi o tę Kardashiankę.

Odcinek o tym tajemniczym tytule zostanie wyemitowany 25. lutego. Wygląda więc na to, że rozwiązanie tej zagadki jest już bardzo blisko!

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner zapisała się do szkoły rodzenia! >>>