Lili Reinhart zachwyciła podczas wczorajszej ceremonii Złotych Globów 2019. Gwiazda Riverdale wybrała na tę okazję spektakularną czerwoną suknię haute couture marki Khyeli z dużą ilością tiulu i odkrytymi ramionami. Aktorka, podekscytowana tym, że zadebiutowała na czerwonym dywanie jednej z najważniejszych branżowych imprez, pojawiła się jednak bez swojego chłopaka. Zaniepokojeni fani zaczęli snuć domysły o tym, dlaczego zabrakło przy niej Cole Sprouse’a, z którym spotyka się co najmniej rok. 

Złote Globy 2019: wyniki. Poznajcie wszystkich zwycięzców! >>>

Złote Globy 2019: wiemy, dlaczego Cole Sprouse nie towarzyszył Lili Reinhart na gali

Po tym, jak Lili Reinhart i Cole Sprouse przestali ukrywać, że są razem, tym bardziej fanów zdziwiła nieobecność aktorka podczas ceremonii Złotych Globów 2019 u boku ukochanej. Okazało się, że Cole jest na wakacjach w Nowej Zelandii, którą zwiedza m.in. wspólnie z kolegą z planu Riverdale, Kj Apą, czyli serialowym Archie’m. Nie martwcie się jednak. To, że nie było go na gali nie oznacza kryzysu w związku. Sprouse udostępnił na swoim Instagram Stories wideo ze swoją dziewczyną ze Złotych Globów, podpisując je: „Oto dlaczego nie mogę zostawiać Lili samej”. Na zabawnym filmiku spod rozkloszowanej sukienki wychodzi w pewnym momencie Haley Lu Rochardson, która zagrała z Cole’m w filmie Five Feet Apart (światowa premiera już w marcu). Tak czy inaczej, między Cole Sprousem a Lili Reinhart wszystko układa się jak najlepiej, a my już nie możemy doczekać się, aż pojawiają się razem na kolejnej branżowej imprezie. Mamy tylko nadzieję, że żadne z nich nie zaplanuje w tym czasie urlopu!

Lili Reinhart i Cole Sprouse: historia związku

Para poznała się na planie Riverdale, serialu bijącym rekordy popularności. Obecnie trwa premiera 3. sezonu, prawdopodobnie powstaną następne. W produkcji Lili i Cole grają parę (Betty i Jughead). Spekulacje o tym, że łączy ich uczucie poza planem, pojawiły się już pod koniec 2017 roku, jednak do połowy 2018 roku aktorzy trzymali swój związek w tajemnicy. Jako para zadebiutowali na Met Gali w maju. Od tamtej porty regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie i nie szczędzą sobie czułości.

Uważacie, że to w porządku ze strony Cole Sprouse’a, że nie towarzyszył Lili Reinhart na gali Złotych Globów 2019?