„Ameryka Express” – następca „Azja Express”

Format Azja Express cieszył się taką popularnością, że po dwóch sezonach doczekał się kontynuacji. Na konferencji TVN  przedstawiono szczegóły dotyczące nowej odsłony podróżniczego reality show, które tym razem zrealizowano w Ameryce Południowej. Uczestnicy Ameryka Express zmagali się z surwiwalowymi wyzwaniami w Ekwadorze i Peru, gdzie mieli do pokonania łącznie ponad 3 tysiące km, z czego część na wysokości prawie 5 tysięcy metrów. Punktem docelowym programu była meta w Cuzco.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program TVN o metamorfozach! >>>

„Ameryka Express” – uczestnicy i gwiazdy na konferencji TNV

W programie w szranki stanęło 8 par, których nie mogło zabraknąć na konferencji TVN zapowiadającej produkcję. O zwycięstwo w Ameryka Express powalczyli Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet Fit Lovers: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata oraz Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską.

„Ameryka Express” – szczegóły programu

Na miejscu, czyli w Ameryce Południowej czekało na uczestników kilka trudności – przede wszystkim klimat. Jak można się domyślić, także zadania, którym musieli stawić czoła nie należały do najłatwiejszych. Cierpliwość i pokora często były jedynymi narzędziami, jakie mieli do dyspozycji, choć jak się okazało, wiele wyzwań wymagało także sporej siły fizycznej.

Co ciekawe, względem poprzedniej edycji w programie pojawiło się sporo nowości, głównie jeśli chodzi o przyjemności i niespodzianki. Za to w kwestii prowadzenia programu nie ma żadnych zmian – gospodynią niezmiennie jest Agnieszka Woźniak – Starak.

Kiedy program Ameryka Express wejdzie na ekrany?

Na premierę formatu nie będziemy długo czekać; program wejdzie do jesiennej ramówki TVN i pojawi się na ekranach po wakacjach – pierwszy odcinek Ameryka Express zobaczycie już w środę 5 września i godz. 21:30. Będziecie oglądać? 

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: mamy pierwszą zapowiedź nowego sezonu! >>>