To już oficjalne info: kolejny utwór Taylor Swift będzie it-song głównej pary bohaterów 3. sezonu serialu „Bridgertonowie”. Orkiestrowy cover współczesnej popowej piosenki pomoże opowiedzieć historię Colina Bridgertona i Penelope Featherington. Na pewno dobrze go znacie. 

„Bridgertonowie” 3: it-song Colina i Penelope

W pierwszym sezonie totalnie rozłożył nas na łopatki cover „Wildest Dreams” – utwór perfekcyjnie dopasowany do historii Daphne i Simona. W drugim swoją it-song – „Enchanted” by Taylor Swift mieli Kate i Anthony. I, jak się właśnie okazało, w 3. sezonie również możemy spodziewać się uzupełnienia historii miłosnej utworem Tay!

Jeden z twórców „Bridgertonów”, scenarzysta i producent wykonawczy, Chris Van Dusen zapowiedział na InstaStories, że piosenką Colina i Penelope będzie utwór „Dress” z albumu „Reputation”. Chris, który sam siebie określa jako Swiftie, napisał:

Moim zdaniem każda para zawsze miała swój własny motyw przewodni/hymn/erę. Daphne i Simon – „Wildest Dreams”. Kate i Anthony – „Enchanted” , Penelope i Colin - „Dress”.

Do wpisu dodał jeszcze trzy hashtagi: iykyk (if you know, you know - ang. jeśli wiesz, to wiesz), endlessinspo (niekończąca się inspiracja), swiftieforlife (swiftie na całe życie).

chrisvandusen/instagram.com

To naprawdę interesujący wybór zwłaszcza, że it-song Colina i Penelope perfekcyjnie łączy się z ich historią!

Taylor Swift śpiewa w refrenie: „Nie chcę cię jak najlepszego przyjaciela”. A przecież właśnie przemiana przyjaciół w kochanków jest kluczowym elementem fabuły 3. sezonu „Bridgertonoów”. Podobnie jak cały album „Reputation”, „Dress” opisuje związek, w którym jeden z partnerów ma nie najlepszą reputację – w związku z tym, że Penelope to Lady Whistledown idealnie pasuje więc również wers: „Nawet w moich najgorszych kłamstwach / Widziałeś we mnie prawdę”.

Zobacz także:

„Bridgertonowie” sezon 3. – co się wydarzy?

W 3. sezonie serialu zobaczymy historię inną, niż sugerowałby to 3. tom powieści Julii Quinn, skupiający się na postaci Benedicta. Na tapet zostanie wzięta 4. książka z popularnej serii, w której to Colin Bridgerton po powrocie z zagranicznej podróży Colin zacznie zakochiwać się w Penelope, swojej najlepszej przyjaciółce. I nawet ją pocałuje! Ale będzie to dopiero preludium do ich wzruszającej historii. Wszystko przewróci się do góry nogami kiedy i Colin odkryje, kim jest Lady Whistledown.

Jak zapewnia odtwórczyni roli Penelope, Nicola Coughlan „wszyscy będziemy mieli obsesję na punkcie tej pary i szybko odeślemy w niepamięć Daphne i księcia Hastings, czy Anthony'ego i Kate”. 

Więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu „Bridgertonów” znajdziecie w tym artykule: