Niestety. Na licznych zdradach się nie skończyło. Światło dzienne ujrzał właśnie artykuł, który pojawił się na stronie Variety. Opowiada on historię 24-letniej dzisiaj dziewczyny, która oskarżyła Sebastiana Bear-McClarda o nieodpowiednie zachowania na tle seksualnym wobec niej. Producent filmowy związany był z Emily Ratajkowski, z którą wziął ślub na początku 2018 roku. Jednak ich życie jako małżeństwa nie potrwało zbyt długo, bo w 2022 rozwiedli się. Powodem miały być liczne zdrady Bear-McClarda. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje, mówiące o molestowaniu seksualnym i nieodpowiednim zachowaniu wobec młodych dziewczyn.

Sebastian Bear-McClard oskarżony o molestowanie i grooming

Jak donosi Variety w 2016 roku 36-latek umówił się z 17-letnią dziewczyną i zaproponował jej rolę w filmie „Good Time”. Powiedział jej, że zagra z Robertem Pattinsonem, co spowodowało, że nastolatka zgodziła się. Z artykułu Variety, którego autorką jest Tatiana Siegel, dowiadujemy się, że gdy ofiara producenta pojawiła się na planie, dostała polecenia, aby się rozebrała. Musiała przebywać obok 12 obcych mężczyzn. Jakby ktoś się nie domyślał – żaden z nich nie był Robertem Pattinsonem, a dziewczyna miała odegrać sceny z aktorem, o którym powiedziano jej, że właśnie wyszedł z więzienia.

24-latka wyznała, że była całkowicie oszołomiona i przerażona. – Mój niepokój tylko się nasilił, gdy nagle ten aktor szepnął mi do ucha, czy może mi to włożyć, podczas nagrywania. Odpowiedziałam, że nie – wyjawiła kobieta.

Mimo zaistniałej sytuacji bohaterka artykułu i Sebastian zaczęli się spotykać na seks. To nie jedyna dziewczyna, która w ostatnim czasie zdecydowała się opowiedzieć o jej relacji z eks Emily Ratajkowski.

Kolejne kompromitujące go zeznanie złożyła kobieta, która twierdzi, że gdy miała 18 lat, doświadczyła groomingu ze strony Bear-McClarda. Opowiedziała też, że uprawiali razem seks we wspólnym mieszkaniu modelki i producenta, co tylko potwierdza to, że był niewierny swojej żonie. Warto również dodać, że nie był to stosunek za zgodą oraz mężczyzna nie użył prezerwatywy. Ofiara wyznała też, że Sebastian wyzywał ją.

Swoje „zdobycze” producent poznawał często na planie filmowym. Tak właśnie zapoznał się z pewną ówczesną 15-latką (!), której wysyłał później niestosowne wiadomości o podtekście seksualnym. Bear-McClard był zadowolony ze swoich zachowań i nie widział w nich nic złego. 

Na razie to wszystkie oskarżenia, które padły w stronę 36-latka. Nie wiadomo, czy ofiar nie jest więcej. Być może w najbliższym czasie głos zabiorą kolejne dziewczyny. Jeśli natomiast chodzi o samą Emily Ratajkowski, to nie odniosła się ona do żadnego z zarzutów wobec swojego eks i nie skomentowała sprawy. Przynajmniej na razie. Znajomi modelki zdradzili Variety, że nie jest ona jednak zdziwiona zachowaniem swojego byłego