Céline Dion – rzadka choroba utrudnia piosenkarce powrót na scenę

Pod koniec ubiegłego roku Céline Dion ujawniła, że bardzo cierpi. Jedna z najsławniejszych i najbardziej cenionych piosenkarek na świecie ujawniła, że choruje na rzadką chorobę. Na udostępnionym w sieci nagraniu artystka przyznaje, że zmaga się na co dzień z uciążliwymi skurczami mięśni, które w znaczący sposób utrudniają jej normalne funkcjonowanie.

Niedawno zdiagnozowano u mnie bardzo rzadką chorobę neurologicznąNazywa się ją zespołem sztywnego człowieka. Zapada na nią jedna osoba na milion – wyznała Céline Dion.

Z powodu złego stanu zdrowia wokalistka po raz kolejny zmuszona była wówczas odwołać zapowiadaną już od 2019 roku europejską część trasy koncertowej Courage World Tour. Wyczekiwane tournée, w tym występy gwiazdy w Łodzi i Krakowie, zostały przełożone na 2024 rok.

Siostra Céline Dion informuje o stanie zdrowia gwiazdy

Wykonawczyni oscarowego hitu „My Heart Will Go On”, co w pełni zrozumiałe, całkowicie zniknęła z przestrzeni publicznej i przestała udzielać się w mediach społecznościowych. Nowych informacji o stanie zdrowia kończącej w tym roku 55 lat gwiazdy udzieliła za to mediom jej starsza o 20 lat siostra.

Claudette Dion, która także jest wokalistką, udzieliła ostatnio wywiadu lokalnej gazecie „Le Journal de Montreal”. Zdradziła w nim, że jej siostra obecnie przebywa w amerykańskim Denver.

Jest otoczona specjalistami i pracuje nad tym, by dojść do siebie – powiedziała Claudette Dion.

Siostra laureatki pięciu nagród Grammy wyznała, że głęboko wierzy w znaczną poprawę stanu jej zdrowia. Nie szczędziła jej także licznych komplementów.

Wierzę, że życie zwróci jej to, co od siebie dała, bo niezwykle inteligentną kobietą, bardzo szczodrą, utalentowaną i kochającą życie –

Jednocześnie Claudette zapewnia, że to pozytywne myślenie na temat przyszłości stara się także zaszczepić u swojej sławnej siostry.

Zobacz także:

Zamiast płakać nad jej losem, staram się przekazywać jej pozytywne wibracje i zapewniać, że pewnego dnia wróci na scenę – czytamy.

Naprawdę wierzę w moc miłości. Życzę jej powodzenia, to pewne – dodała.

Miejmy nadzieję, że słowa Claudette okażą się prorocze i fani Céline będą mieli jeszcze niejedną okazję, aby posłuchać na żywo jej niesamowitego wokalu.