Kariera aktorska Cole Sprouse'a, jednego z naszych ulubionych bliźniaków, nabiera rozpędu. Po głównej roli w bijącym rekordy popularności serialu Riverdale, w którym wcielił się w rolę uroczego samotnika, rozwiązującego mroczne zagadki rodzinnego miasteczka, przyszedł czas na krok dalej. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że 26-latek otrzymał angaż w pełnometrażowym filmie i zagra w nim jedną z głównych ról. Mamy nadzieję, że Five Feet Apart to dopiero początek i niedługo zobaczymy go w wielu innych produkcjach.

Cole Sprouse w filmie „Trzy kroki od siebie” - znamy polską datę premiery „Five Feet Apart” >>>

Zwiastun Five Feet Apart, w którym Cole Sprouse zagrał główną rolę

Jeśli podobał Wam się film Gwiazd naszych wina, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Five Feet Apart również przypadnie Wam do gustu. Historia wyreżyserowana przez Justina Baldoniego (Jane the Virgin, Krwiożercze szczęki) opowiada historię nastolatków chorych na mukowiscydozę, którzy poznają się w szpitalu i zakochują w sobie. Na przeszkodzie stoi jednak ich zdrowie, ponieważ zgodnie z zaleceniami nie powinni przebywać w swoim otoczeniu, kategorycznie nie mogą się też dotykać. Odległość, jaką muszą zachować, to właśnie tytułowe Five Feet Apart, czyli Pięć stóp od siebie. Ukochaną Cole Sprouse'a zagrała Haley Lu Richardson, która ma na koncie udział w takich produkcjach jak Split, Gorzka Siedemnastka i Studnia. W obsadzie znalazły się również takie nazwiska jak: Claire Forlani, Paraminder Nagra, Moises Arias (Hannah Montana) i Emily Baldoni.

Zwiastun filmu trwa niecałe 3 minuty, a my po jego obejrzeniu przewidujemy, że będzie wzruszającym i szczerym obrazem nastoletniej miłości. Jeśli lubicie takie klimaty, wypatrujcie daty 22 marca 2019, bo wtedy Five Feet Apart z Cole Sprouse'm i Haley Lu Richardson trafi do kin na całym świecie. W Polsce nastąpi to nieco później, bo 10 maja 2019 roku. W galerii wyżej znajdziecie trailer!

Cole Sprouse w filmie „Five Feet Apart” - wszystko, co wiemy >>>

AKTUALIZACJA 17.01.2019

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun filmu Five Feet Apart, w którym pojawiły się kolejne kadry i premierowe sceny. Przed głównymi bohaterami, w których wcielają się Cole Sprouse i Hailey Lu Richardson, bardzo poważne wyzwanie. Nastolatkowie zakochali się w sobie, ale na przeszkodzie do bycia razem staje nieuleczalna choroba, na którą obydwoje cierpią. Najnowszy trailer, który znajdziecie poniżej, zdradza, jak próbują sobie z tym poradzić.