Wiemy już, że to niestety koniec serialu Druga szansa, w którym od dwóch lat Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać doświadczonej producentki, Moniki Boreckiej. Jak się okazuje, aktorka zagra również w kolejnej produkcji TVN-u, a więcej na ten temat możecie przeczytaćTUTAJ.

Dotąd nie wiadomo jednak było, co dalej z Rodzinką.pl serialem telewizyjnej Dwójki. Losy rodziny Boskich śledzić możemy od 2011 roku i wciąż produkcja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród telewidzów. Zresztą, nic dziwnego, w końcu do obsady serialu należą nie tylko Małgorzata Kożuchowska, ale również inni popularni rodzimi aktorzy, jak Tomasz Karolak, Agata Kulesza oraz Julia Wieniawa. A relacja rodzice-dzieci, będąca jednym z głównych tematów Rodzinki.pl, została pokazana w tak prawdziwy i zarazem zabawny sposób, że często nie sposób oderwać wzroku od ekranu telewizora.

Kiedy więc okazało się, że koniec Drugiej szansy, w sieci zaczęły pojawiać się głosy, że podobna przyszłość czeka produkcję TVP. Niektórzy internauci poważnie zaniepokoili się więc dalszymi losami lubianego przez nich serialu. Jedna z fanek Kożuchowskiej postanowiła skomentować zdjęcie na oficjalnym Instagramie aktorki i dowiedzieć się z wiarygodnego źródła, co dalej z Rodzinką.pl. Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała dziewczynie podpisującej się jako @__.__.beautiful.__.__, a tym samym, uspokoiła wszystkich - Boscy zostają na antenie.   

@__.__.beautiful.__.__ Czy to prawda ze nie bedziecie krecic juz rodzinki.pl??

@malgorzatakozuchowska_: nie prawda

@__.__.beautiful.__.__: piszą tak na różnych portalach

@__.__.beautiful.__.__: i pisza ze tez koniec 2 szansy

@malgorzatakozuchowska_: koniec drugiej szansy tak, ale rodzinki nie

Teraz możemy zatem spokojnie czekać na kolejne odcinki Rodzinki.pl! Cieszycie się, będzie kontynuacja tego serialu?

ZOBACZ  TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki Tous. Zobaczcie zdjęcia z kampanii!