Zaledwie 2 tygodnie temu dotarła do nas informacja o tym, że związek G-Eazy'ego i Halsey to już przeszłość. Piosenkarka wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, informując o zerwaniu na swoim Instagramie. Spotykali się przez ponad rok, ich wspólny utwór Him & I stał się hitem, a kiedy występowali na scenie, było widać między nimi chemię. Nie ukrywali swoich uczuć, publikując wiele uroczych zdjęć, a jednak ich relacja nie przetrwała próby. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania, ale podejrzewamy, że tak jak w przypadku wiele znanych par mógł to być natłok obowiązków.

Jednak kilka dni po zerwaniu G-Eazy został przyłapany w towarzystwie znanej piosenkarki. On i Demi Lovato wychodzili razem z klubu nocnego, trzymając się za ręce. Żadne z nich nie ustosunkowało się do tych plotek, dlatego pozostaje nam cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

G-Eazy i Quebonafide szykują wspólny projekt?! >>>

G-Eazy jest obecnie bardzo zajęty. Raper jest w trakcie trasy koncertowej i pracuje nad innymi projektami, niedawno wypuścił teledysk do utworu Power, który powstał z Nef The Pharaon i P-Lo. Natomiast wczoraj pojawił się na gali wręczenia nagród ESPY, przyznawanych sportowcom przez redakcję amerykańskiej stacji ESPN. G-Eazy zaprezentował się w nowej fryzurze. Zazwyczaj zmianę fryzury przypisuje się zmianom w życiu (myślałyśmy, że to dotyczy tylko kobiet). Muzyk zapuścił swoje włosy, które układa teraz inaczej – chyba można to nazwać artystycznym nieładem – oraz pofarbował je na blond! Nie wiemy, czy to przez rozstanie z Halsey czy może nakłoniła go do tego Demi Lovato? Zobaczcie, jak G-Eazy wygląda w blondzie! Podoba Wam się?