Na początku lipca dotarła do nas wiadomość o tym, że G-Eazy i Halsey rozstali się po roku spotykania. Artyści podjęli decyzję o zakończeniu związku, o czym poinformowała na Instagram Stories Ashley (prawdziwe imię Halsey) pisząc, że chce skupić się na swojej karierze. Oczywiście nic nie wskazywało na to, że mają jakieś problemy, ale ostatecznie okazały się one tymczasowym kryzysem. Nie minął miesiąc, a na zagranicznych serwisach pojawiły się spekulacje, że para wróciła do siebie. Widziano ich razem m.in na afterparty po MTV Video Music Awards. Niedawno na ich Instagramach zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia. A teraz dostaliśmy ostateczny i niepodważalny dowód na to, że G-Eazy i Halsey znów są razem, a ich związek jest mocniejszy niż kiedykolwiek.

G-Eazy przefarbował się na blond! To przez rozstanie z Halsey? >>>

G-Eazy w życzeniach dla Halsey: „Tak bardzo Cię kocham i zawszę będę”

Z okazji 24. urodzin artystki G-Eazy złożył jej życzenia na Instagramie. Opublikował 3 zdjęcia Halsey, które opatrzył wzruszającym opisem, rozpoczynającym się od słów „Tak bardzo Cię kocham i zawsze będę”, które nie pozostawiają wątpliwości, że raper i wokalistka tworzą udany związek. Nie wiemy jak Wy, ale my bardzo się cieszymy, że udało im się pokonać trudności i wrócili do siebie. Mamy nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to kolejnymi wspólnymi hitami na miarę Him & I. Poniżej znajdziecie post G-Eazy’ego i jego piękne urodzinowe życzenia dla Ashley:

Wszystkiego najlepszego. Tak bardzo Cię kocham i zawszę będę. Ja i miliony innych osób, które doceniają Cię bardziej niż zdajesz sobie z tego sprawę. Jesteś najjaśniejszą gwiazdą na niebie. Jestem wdzięczny, że mogę podróżować przez życie z Tobą i tak szczęśliwy, że nazywam Ciebie swoją Królową. Wszystkiego najlepszego kochanie.