Takie współprace lubimy! Gigi Hadid, która związana jest z marką Tommy Hilfiger już od kilku sezonów, właśnie doczekała się własnej lalki Barbie. Flagowy produkt firmy Mattel przedstawiający modelkę jest wisienką na torcie projektu Gigi x Tommy i powstał jako upamiętnienie pokazu, w którym ta debiutowała w zaszczytnej roli ambasadorki marki.

Lalka ubrana jest klasycznie – w granatową bluzę z kapturem ze znaczkiem Tommy Hilfiger, białe szorty wykończone czerwoną lamówką i sneakersy. Nic w tej stylizacji nie jest przypadkowe - dokładnie odtwarza ona look, w którym gwiazda zamknęła pokaz na jesień 2016.

Sama Gigi niniejszym dołącza do panteonu gwiazd mogących poszczycić się Barbie odzwierciedlającą ich własne rysy, wśród których są m.in. Karl Lagerfeld, Christian Louboutin, Ashley Graham czy Claudia Schiffer i nie kryje zachwytu w związku z tym projektem:

Kiedy zobaczyłam lalkę po raz pierwszy, wydało mi się to całkowicie surrealistyczne. Jestem bardzo szczęśliwa, że możemy się nią dziś podzielić z fanami kolekcji TommyXGigi, jak również wielbicielami Barbie na całym świecie!

Co ciekawe, Barbie do złudzenia przypominająca Gigi Hadid narodziła się już wcześniej. Rok temu Gigi i Bella Hadid opublikowały zdjęcia z lalkami - sobowtórami; obie ubrane były w kreacje odzwierciedlające te, w których modelki pojawiły się na wybiegu Victoria’s Secret.

Można powiedzieć, że kolekcja lalek Barbie z podobizną Gigi Hadid się rozrasta. Wyobrażacie sobie lepszy sposób dla modelki na uczynienie się nieśmiertelną?