Jaki będzie ten tydzień, jeśli chodzi o uczucia i relacje z innymi? Pod koniec ubiegłego tygodnia Wenus, czyli planeta miłości, pieniędzy oraz piękna weszła do znaku Ryb, z którym świetnie się dogaduje. W związku z tym możemy spodziewać się wielu romantycznych uniesień. Przed nami czas przepełniony emocjami i fantazjami. Przeczytaj horoskop tygodniowy miłosny na 30 stycznia – 5 lutego 2023 dla każdego znaku zodiaku, by dowiedzieć się więcej. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Ten tydzień upłynie ci pod znakiem dobrej zabawy. Spędzając czas z osobami, które dobrze ci życzą i wspierają podejmowane przez ciebie decyzje (w kwestiach związanych z miłością i nie tylko), przynajmniej na chwilę odetniesz się od swoich problemów. To poważny krok na drodze do oczyszczenia głowy i... serca. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W najbliższych dniach poczujesz niesamowity przypływ energii, poza tym wzrośnie twoja pewność siebie. Będzie to miało wyraźne przełożenie na poszczególne sfery twojego życia, w tym, oczywiście, na sprawy uczuciowe i relacje z innymi. To będzie dobry tydzień. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Nie masz ani siły, ani ochoty na angażowanie się w jakiekolwiek relacje. Według gwiazd, może to wynikać z licznych obowiązków, które masz na głowie. Nie bój się prosić o wsparcie, delegowanie zadań (jeżeli masz komu) i dokładnie przyjrzyj się swojej liście priorytetów. Być może warto nanieść na niej jakieś zmiany. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Gwiazdy mają dla ciebie dobrą wiadomość. Znajdziesz rozwiązanie problemu, który ostatnio spędzał ci sen z powiek. Poczujesz niesamowitą ulgę i lekkość. W tym tygodniu skup się na pozytywach i celebruj wszystko to, co dobre w twoim życiu. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Przed tobą intensywny tydzień. Będziesz musiała lub musiał trochę się nagimnastykować, żeby ogarnąć sprawy zawodowe, a jednocześnie nie zaniedbać siebie i bliskich. Choć prawdopodobnie chciałabyś czy chciałbyś się sklonować albo wydłużyć dobę, to w grę wchodzi jedynie wgląd w listę priorytetów i naniesienie ewentualnych zmian. Zastanów się, co albo kto jest dla ciebie najważniejszy. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Brakuje ci magii w życiu uczuciowym, przez co możesz czuć frustrację. To zrozumiałe, jednak gwiazdy przypominają, że nikt z nas nie żyje w bajce, a nawet szara rzeczywistość może okazać się piękna. Wiele zależy od twojego nastawienia oraz ludzi, którymi się otaczasz. Doceń to, co i kogo masz. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Bujanie w obłokach bywa bardzo miłe (czasem jest nawet potrzebne), jednak gwiazdy rekomendują, abyś zszedł / zeszła na chwilę na ziemię. Skup się na tym, co tu i teraz. Reaguj na to, co się dzieje i na bieżąco kreuj otaczającą cię rzeczywistość. A jeśli będziesz musiał / musiała podjąć jakąś decyzję, kieruj się własnymi potrzebami. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Gwiazdy przypominają, żebyś otwarcie mówiła lub mówił o tym, czego potrzebujesz, czego oczekujesz i co ci się nie podoba w danej relacji. Spokojnie i racjonalnie. Druga strona na pewno chętnie cię wysłucha, poza tym podzieli się własnymi refleksjami. Życie to sztuka kompromisu. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Strzelcu, najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce. Nie oczekuj, że to, co najlepsze, przyjdzie do ciebie samo albo że ktoś zmierzy się z czekającymi za rogiem trudnościami za ciebie. Jeśli naprawdę tego pragniesz, musisz sama lub sam po to sięgnąć. To jest właśnie ten moment, koniec z uciekaniem od siebie i od świata. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Przed tobą wyzwania w życiu uczuciowym. Niebawem będziesz musiał / musiała dokonać pewnego wyboru, a co za tym idzie: zdecydować, czy ryzykujesz i wychodzisz ze swojej strefy komfortu, czy jednak pozostajesz przy tym, co już dobrze z nas, w czym dobrze się czujesz. Dobrze się zastanów. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Ostatnio wszystko idzie po twojej myśli (także w miłości), co sprawia, że twoja pewność siebie automatycznie wzrasta. Ktoś może posądzić cię brak rozsądku, jednak najważniejsze jest to, żebyś postępowała lub postępował w zgodzie ze sobą. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, podążaj za nim, a wszystko będzie dobrze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Przed tobą pewne trudności w sferze uczuć. Gwiazdy podpowiadają, abyś popracowała bądź popracował nad komunikacją – z innymi, jak również z samą lub samym sobą. Nawet nie wiesz, jak wiele może się zmienić w twoim życiu, jeśli zaczniesz grać w otwarte karty.