Co czeka poszczególne znaki zodiaku w rozpoczynającym się właśnie tygodniu? Czytając horoskop tygodniowy, poznasz odpowiedź na to pytanie. A dzięki temu lepiej przygotujesz się do nadchodzących dni – nowych możliwości oraz wyzwań, których z całą pewnością nie zabraknie w twoim życiu. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu. Jedno jest pewne: na pewno nie będziesz narzekać na nudę. 

Horoskop tygodniowy na 26 lipca – 1 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Koniec miesiąca będzie pełen emocji. A to m.in. za sprawą Merkurego, który już 27 lipca 2021 roku wejdzie do znaku Lwa. Tym samym rozpocznie się sezon flirtu, wakacyjnych romansów oraz miłosnych uniesień. To idealna okazja do dobrej okazji, a także do lepszego poznania siebie (swoich potrzeb czy pragnień) i osoby, która ci towarzyszy, np. partnera / partnerki. Już niebawem przekonasz się, czy warto kontynuować niektóre znajomości. I czy w ogóle masz na to ochotę. Jeśli natomiast jesteś w związku, będziesz mogła sprawdzić, czy masz u swego boku właściwą osobą – taką, na którą naprawdę możesz liczyć. 

Kolejną dawkę emocji zafunduję ci bowiem Jowisz, który dzień później, czyli 28 lipca 2021 roku, cofnie się ze znaku Ryb do Wodnika.  Jak wpłynie na twoje życie? Przede wszystkim sprawi, że poczujesz silną potrzebę zmian – zaczniesz walczyć z konwenansami i zwrócisz uwagę na to, co nowe oraz świeże. Jednocześnie zaczniesz myśleć o konsekwencjach swoich działań. Uświadomisz sobie, że skrupulatny – odpowiednio wcześnie ułożony i przepracowany plan działania, jak również dobra organizacja mogą ci pomóc w osiągnięciu postawionych sobie celów. Wpływ będzie miał na to Mars, który 29 lipca 2021 roku wejdzie do znaku Panny – naczelnej – zodiakalnej strateżki oraz mistrzyni planowania. 

A jaki będzie początek sierpnia? Nowy miesiąc niestety nie rozpocznie się najlepiej. Mars, który znajdzie się w opozycji do Saturna, pogorszy twój nastrój. Bardzo możliwe, że będzie ci także towarzyszyć samotność. Jeśli poczujesz, że chcesz na chwilę zwolnić (albo całkowicie się zatrzymać) i odpocząć, pozwól sobie na to. W tych dniach bądź dla siebie szczególnie wyrozumiała. 

Pamiętaj, że wciąż trwa lato. Może ono przynieść jeszcze wiele dobrego. Właśnie dlatego skup się na pozytywach i ciesz się urokami najcieplejszych tygodni w roku.