Jennifer Lopez i Ben Affleck od połowy 2022 roku są małżeństwem. Historia ich miłości sięga aż 20 lat wstecz. Para rozstała się tuż przed ślubem, ale dwa lata temu wróciła do siebie. W końcu wzięła też wyczekiwany ślub. Nie minął jeszcze rok, a fanki i fani mają już pełno własnych teorii na temat ich małżeństwa. Niestety nie wróżą one dobrze. Sytuacja, która wydarzyła się na gali rozdania nagród Grammy jeszcze bardziej podsyciła plotki o rzekomym konflikcie czy też kryzysie w związku piosenkarki i aktora. Podczas muzycznego wydarzenia między zakochanymi doszło do spięcia. Zobaczcie, co się stało.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pokłocili się na gali Grammys

W internecie krąży już pełno filmików, na którym autorka hitu „On the Floor” mówi coś zdenerwowana do swojego męża. Na nagraniu widać znudzonego Bena (jego zdjęcia szybko stały się podstawą mnóstwa memów mówiących o tym, że zmęczony Ben marzy o zjedzeniu pączka czy tym, żeby gala już się skończyła), którego Jennifer próbuje przywołać do porządku. Artystka zezłościła się, po czym szturchnęła Afflecka. Zaraz po tym zorientowała się jednak, że całe zajście zarejestrowały kamery. Od razu się wyprostowała i zaczęła śmiać się z żartów gospodarza gali, Trevora Noaha.

Podczas, gdy internautki i internauci zastanawiają, się do jakiej wymiany zdań doszło między małżonkami, zagraniczne media spróbowały dowiedzieć się, co do siebie powiedzieli. I udało się to portalowi Daily Mail. Zagadka rozwiązana.

Przestań. Bądź bardziej przyjazny! Zmotywowany! – powiedziała JLo. – Może będę – odpowiedział jej Affleck.

Internauci i internautki przepowiadają zakończenie małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Ta niezręczna sytuacja wystarczyła, aby w mediach społecznościowych, oczywiście z TikTokiem na czele, pojawiło się wiele teorii na temat relacji 53-latki i 50-latka. Użytkownicy aplikacji dają małżeństwu najwyżej pół roku!

Ten związek nie przetrwa.

Jennifer Garner, która ogląda galę w domu, je popcorn i myśli: Girllllll, teraz on jest twoim problemem.

On po cichu krzyczy o pomoc.

Nie jestem ekspertem od małżeństw, ale to zmierza w kierunku rozwodu. Myślę, że małżeństwo nie jest po prostu dla niej.

 Nie rozumiem tej relacji.

Tak piszą internautki i internauci na TikToku.

Co sądzicie o tej sprawie? Też uważacie, że małżeństwo Jennifer i Bena nie przetrwa? My jednak przymykamy na to oko. Przecież konflikty zdarzają się w nawet najbardziej udanych związkach, a już szczególnie w małżeństwach. Życzymy im szczęścia!