Jeśli znudziły się już wam klasyki świąteczne takie jak „To właśnie miłość”, „Holiday” czy „Kevin sam w domu” (chociaż... czy one mogą się znudzić??), to mamy dla was dobrą wiadomość. Już prawdopodobnie tej zimy kolekcja produkcji świątecznych powiększy się o film Dolly Parton „Mountain Magic Christmas”. A to, że wystąpi tam Miley Cyrus jeszcze bardziej sprawia, że chcemy go obejrzeć!

„Mountain Magic Christmas” – fabuła

Nowy film artystki ma być „współczesnym filmowym musicalem”. Dolly, która zagra w filmie główną rolę, będzie chciała tchnąć w widzów świątecznego ducha i pomóc odnaleźć im magię świąt, którą ona zawsze odnajdywała w Dollywood – jej parku rozrywki. Bohaterka zostanie zabrana w sentymentalną podróż do przeszłości, a prowadzona będzie przez „Trzech Mędrców z Gór”.

Opis produkcji brzmi: Odnowiona i zainspirowana Dolly Parton pokazuje światu, że prawdziwa magia świąt leży w sercach dzieci, którymi kiedyś byliśmy. Uświadamia, że w świętach tak naprawdę chodzi o to, z kim je spędzamy.

„Mountain Magic Christams” – obsada

W obsadzie pojawią się naprawdę znane nazwiska. Oprócz Dolly Parton i Miley Cyrus, zobaczymy też Billy’ego Raya Cyrusa, czyli ojca 29-letniej piosenkarki, ale również Jimmy’ego Fallona, Zacha Williamsa, Willy’ego Nelsona i Jimmy’ego Allena.

„Mountain Magic Christmas” – scenariusz, reżyseria

Za scenariusz odpowiedzialny jest David Rambo, a za kamerką stanie Jow Lazarov, który wyprodukował między innymi „Plotkarę”!

„Mountain Magic Christams” – zwiastun, data premiery

Niestety zwiastun nie jest jeszcze dostępny, nie znamy również daty premiery. Jednak możemy przypuszczać, że film pojawi sięb późną jesienią lub wczesną zimą. To nie będzie pierwsza świąteczna produkcja Dolly Parton, więc może możemy spodziewać się czegoś podobnego do „Dolly Parton: Cudownych Świąt”? A może będzie to zupełnie coś nowego?